داغ ترین ها :
آنر 10 Lite و درز اطلاعات جدید

آنر 10 Lite و درز اطلاعات جدید

برند آنر از زمان شروع فعالیت خود در زیر سایه کمپانی هواوی فعالیت می کند و به نوعی هر دو برند از یک دیگر سود می برند. هواوی قطعات گوشی های انر را تامین کرده و از طرفی دیگر آنر با فروش گوشی های خود، آصمار فروش هواوی را بالا می برد. یکی از گوشی های محصول این برند گوشی هوشمند

می باشد که امروز اطلاعاتی از نسخه Lite آن به بیرون درز پیدا کرده است.

شماره مدل این گوشی هوشمند HRY-AL00a بوده و در سه مدل با رم و حافظه داخلی متفاوت در بازار های هدف عرضه خواهد شد. اطلاعات منتشر شده مشخص می کنند که سایز صفحه نمایش این گوشی هوشمند 6.2 اینچ بوده که با این سایز، این گوشی در جمع فبلت ها قرار می گیرد. اما این گوشی هوشمند از سه سنسور بهره می برد به صورتی که دو سنسور 13 و 2 مگاپیکسلی در قسمت پشتی قاب و یک سنسور 24 مگاپیکسلی در قسمت جلویی قاب قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

آنر دو مدل رم 4 و 6 گیگابایتی و دو مدل حافظه داخلی 64 و 128 گیگابایتی را برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته است. این گوشی در سه مدل به بازار عرضه خواهد شد که هر کدام قیمت متفاوتی خواهند داشت. مدل اول با رم 4 و حافظه داخلی 64 گیگابایتی با قیمت 331 دلار، مدل دوم با رم 6 و حافظه 128 گیگابایتی با قیمت 372 دلار و آخرین مدل با رم 6 و حافظه 128 گیگابایتی و با باقیمت 432 دلار در بازار عرضه خواهد شد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>