داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

آنر 10 Lite و درز تصاویر از این گوشی هوشمند

You are currently viewing آنر 10 Lite و درز تصاویر از این گوشی هوشمند

با اعلام مدیر عامل برند آنر مبنی بر آنکه این کمپانی به روند سابق خود ادامه خواهد و همچنان زیر مجموعه کمپانی هواوی خواهد بود، بسیاری از شایعات حول این برند پایان یافت. اما این کمپانی یکی از اهداف خود را کمک به هواوی برای بالا بردن میزان فروش عنوان کرده و همچنین اعلام کرد که کیفیت گوشی های این کمپانی ارتقاء خواهد یافت. برای خرید گوشی موبایل از سایت تکنولایف دیدن کنید.

حال امروز خبری در رسانه ها منتشر گردید مبنی بر آنکه عکس هایی از گوشی هوشمند آنر 10 Lite درز کرده است و منبع درز این عکس ها وبسایت TENNA می باشد. عکس های منتشر شده این گوشی هوشمند را در تمامی زوایا نمایش می دهد. عکس منتشر شده در رابطه با قسمت جلویی قاب، اطلاعاتی زیادی را به ما نمی دهد ولی از انجایی که کمپانی های چینی علاقه زیادی به صفحه نمایش مدل ناچ پیدا کرده اند، به احتمال فراوان صفحه نمایش این گوشی هوشمند نیز از مدل ناچ باشد.

اما با نگاه به قسمت پشتی قاب، در می یابیم که آنر دوربین دوگانه را برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته است. اسکنر اثر انگشت این گوشی در قسمت پشتی قاب قرار گرفته است که از نظر کارشناسان، قسمت پشتی قاب بهترین مکان برای اسکنر اثر انگشت است. عکس هایی که قسمت کناری قاب را نشان می دهند، دکمه های فیزیکی برای تنظیم میزان صدا و دکمه پاور را نشان می دهند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 2 امتیاز میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید