داغ ترین ها :
آیفون ۱۵ اولترا ویدئوی 8K ضبط می‌کند و عملکرد باتری بهتری دارد

آیفون ۱۵ اولترا ویدئوی 8K ضبط می‌کند و عملکرد باتری بهتری دارد

در حالی که آیفون ۱۴ چند روزی است که راهی بازار شده، شایعات به آیفون ۱۵ اولترا اشاره می‌کنند. شایعاتی که توسط LeaksApplePro منتشر شده است. جدیدترین اخبار موبایل را در وبلاگ تکنولایف دنبال کنید.

 

برای خرید جدیدترین گوشی های ایفون روی لینک روبرو بزنید: گوشی اپل

 

شایعات جدیدی درباره آیفون ۱۵ اولترا به این موضوع اشاره می‌کنند که این گوشی هوشمند از پورت USB Type C‌ استفاده می‌کند. البته باید بگوییم که اتحادیه اروپا استفاده از پورت USB-C را برای همه گوشی‌های هوشمند اجبار کرده و به همین دلیل آیفون ۱۵ اولترا و سری آیفون ۱۵ از این پورت استفاده می‌کنند.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که احتمالا گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس با نام آیفون ۱۵ اولترا راهی بازار می‌شود. اسم اولترا هم به تراشه M1 شبیه خواهد بود و هم با اپل واچ اولترا هماهنگی خواهد داشت.  برخی شایعات می‌گویند که آیفون ۱۵ اولترا سخت‌افزار منحصر به‌فرد خودش را خواهد داشت.

شایعات می‌گویند که آیفون ۱۵ اولترا امکان ضبط ویدئو با کیفیت 8K را دارد  و این ویژگی روی آیفون ۱۵ پرو هم قرار خواهد گرفت.  این گوشی به لنز پریسکوپ مجهز شده که زوم ۵ یا ۶ برابری دارد. گفته شده عملکرد باتری آیفون ۱۵ اولترا بهتر از مدل‌های فعالی شده و سه تا چهار ساعت عملکرد بهتری از خود ارائه می‌دهد.

آیفون ۱۵ اولترا قیمت بالایی هم خواهد داشت. شایعات می‌گویند که این گوشی با قیمت ۱۲۰۰ دلار راهی بازار می‌شود.

این گوشی به احتمال با تراشه A17‌ راهی بازار می‌شود و بعید نیست که حسگر فیس ID هم زیر صفحه نمایش قرار گرفته باشد. با این حساب تنها یک ناچ حفره‌ای روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد.

 

 

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads