داغ ترین ها :
آموزش تصویری اتصال ایرپاد به اپل واچ

آموزش تصویری اتصال ایرپاد به اپل واچ

در صورتی که دارای اپل ایرپاد یا مدل‌های اپل ایرپاد پرو هستید که مجهز به تراشه‌های W1 یا H1 هستند، قطعا امکان متصل کردن آن‌ها به اپل واچ وجود دارد. اگر در گذشته با یک آیفون یا آیپد مرتبط با حساب iCloud متصل شده باشند، عملکرد آن‌ها دور از ذهن نیست. ما در این مقاله قصد داریم روش متصل کردن ایرپاد یه اپل واچ را آموزش دهیم تا بتوانید از قابلیت‌های آن‌ها بهره‌مند شوید؛ با ما در تکنولایف همراه باشید.

متصل کردن ایرپاد به آیفون یا آیپد

در صورتی که دارای ایرپاد، ایرپاد پرو یا سایر هدفون‌های مجهز به تراشه‌های W1 یا H1 هستید، باید برای نخستین گام متصل کردن ایرپاد به اپل واچ ، ارتباط میان آن‌ها و گوشی آیفون یا آیپد را برقرار کنید. ابتدا وارد صفحه اصلی آیفون یا آیپد خود شوید. در صورتی که هدفون شما دارای محفظه شارژ است، باید محفظه شارژ را به گونه‌ای که گوشی‌ها درون آن قرار داشته باشند، باز کرده و در کنار آیفون یا آیپد قرار دهید.

در صورتی که ایرپاد شما همانند هدفون‌های BeatsX دارای کلید پاور است، باید آن را برای مدت زمان یک ثانیه فشار داده و در همان حالت حفظ کنید، اما نباید فاصله آن با آیفون یا آیپد را زیاد کنید. زمانی که انیمیشن راه‌اندازی ظاهر شد، باید روی گزینه اتصال (Connect) ضربه بزنید؛ هم اکنون هندزفری شما به آیفون یا اپل واچ متصل شده است.

اتصال ایرپاد به اپل واچ

 

 

چگونه شارژ ایرپاد را در اندروید ببینیم؟
برنامه ایرپاد برای اندروید

 

اتصال ایرپاد به اپل واچ

هر زمان که موسیقی یا سایر صداها را با اپل واچ خود پخش می‌کنید، باید پخش صدا به صورت خودکار از طریق ایرپاد یا سایر هدفون‌ها انجام شود و در غیر این صورت، می‌توانید آن را با سایر روش‌ها به اپل واچ خود متصل کنید. در حالی که ایرپادها یا سایر هدفون‌ها در حالت روشن قرار دارند و از محفظه شارژ خارج شده‌اند، باید صفحه اصلی اپل واچ را به سمت بالا بکشید تا بتوانید به مرکز کنترل (Control Center) دسترسی پیدا کنید. شما باید به سمت پایین بروید و روی نماد منابع صوتی (Audio Sources) ضربه بزنید.

شما باید هدفون خود را در لیست مشاهده کنید. در ادامه باید روی نماد هدفون خود ضربه زده تا پخش صدا آغاز شود. در صورتی که آن‌ها را در لیست خود مشاهده نکردید، بهتر است وارد بخش بعدی شوید.

اتصال ایرپاد به اپل واچ

با این که نیازی به انجام این کار نیست، اما ممکن است گاهی وقت‌ها نیازمند برقراری ارتباط به صورت دستی باشید. برای متصل کردن ایرپاد به اپل واچ باید ساعت هوشمند خود را روشن کرده و از بخش تنظیمات (Settings) آن وارد بلوتوث (Bluetooth) شوید.

در صورتی که هدفون خود را مشاهده کردید، آن‌ها آماده برقراری ارتباط هستند. برای انجام این کار باید گوشی‌ها را روشن کرده و در فاصله نزدیک خود قرار دهید.

 

پیشنهاد نویسنده برای کاربران اپل:
ترفند ایرپاد

 

اتصال ایرپاد به اپل واچ

اگر هدفون خود را در این بخش مشاهده نکردید، وقت آن رسیده که برقراری ارتباط دستی را انجام دهید. ابتدا هدفون خود را در حالت جفت شدن قرار دهید. در ادامه باید محفظه شارژ را بازگشایی کرده و کلید همگام‌سازی را به مدت زمان 5 ثانیه نگه دارید. سپس کلی پاور را بدون وجود گوشی‌ها برای 5 ثانیه فشار داده و در همان حالت حفظ کنید. هم اکنون باید نام و مدل دقیق هدفون را در قسمت دستگاه‌ها (Devices) مشاهده کنید؛ در ادامه باید برای برقراری ارتباط روی آن‌ها ضربه بزنید.

اتصال ایرپاد به اپل واچ

تمام شد! شما موفق شدید ارتباط میان ایرپاد و اپل واچ را به سادگی برقرار کنید.

 

نحوه اتصال اپل واچ به گوشی شیائومی:
وصل كردن اپل واچ به گوشي اندروید

 

جمع‌بندی

متصل کردن ایرپاد به اپل واچ نیازمند نکات مهم و در عین‌حال ساده‌ای است که باید مدنظر قرار دهید. در این مقاله بهترین روش برقراری ارتباط میانم ایرپاد و اپل واچ را بیان کردیم. در صورتی که شناسایی اپل ایرپاد از سوی اپل واچ به صورت خودکار انجام نشد، قطعا باید مسیر دوم که آموزش داده شد را دنبال کنید.

سوالات متداول

آیا هدفون‌های بدون تراشه W1 یا H1 به اپل واچ متصل نمی‌شود؟ خیر؛ شما باید نسبت به مجهز بودن هدفون‌ها به چیپست‌های ذکرشده اطمینان حاصل کنید.

آیا باید اتصال ایرپاد به اپل واچ را به صورت دستی انجام داد؟ مجددا تاکید می‌شود که برقراری ارتباط به صورت خودکار انجام خواهد شد، اما در صورتی که دستگاه موفق به شناسایی هدفون نشود باید از روش برقراری ارتباط دستی استفاده کنید.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام