داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

احتمال به کارگیری سیستم سنجش فشار خون در نسل آینده اپل واچ

You are currently viewing احتمال به کارگیری سیستم سنجش فشار خون در نسل آینده اپل واچ

اوایل امسال کمپانی اپل اعلام کرد که قصد دارد طراحی جدیدی برای اپل واچ انجام دهد و بیشر تمرکز خود را بر روی بخش سلامت خواهد گذاشت و در صدد تولید یک مانیتور جدید برای فشار خون است.

دو سال پیش این کمپانی برای ثبت اختراع خود اقدام کرد. مکانیزم آن به این صورت بود که یک باند منظم که به چند سنسور مجهز است، فشار خون کاربر را در تمامی زمان ها ثبت میکند و سپس توسط یک مانیتور یا یک گوشی هوشمند که با بلوتوث متصل است را به فرد منتقل کند. البته بعید به نظر می رسد که اپل به زودی از این فناوری رونمایی کند و این احتمال می رود تا از این فناوری در سری 4 اپل واچ استفاده کند.

حال این احتمال وجود دارد تا در نسل آینده صفحه نمایش ها از فرم مستطیلی خارج شده و مدل آن به صورت دایره ای شود که صد البته با این کار از ضخامت محصول کاسته می شود. به نظر میرسد که این کمپانی قصد دارد تا از این ویژگی ها که پیشتر در غول های آیفون استفاده می کرد را در اپل واچ ها نیز استفاده کند.

حال اپل تاریخ مشخصی را در مورد زمان انتشار اپل واچ ها مشخص نکرده و به نظر می رسد طبق سنت سالیانه خود در اواسط ماه سپتامبر در کنار یک آیفون دیگر معرفی کند.

احتمال به کارگیری سیستم سنجش فشار خون در نسل آینده اپل واچ

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید