داغ ترین ها :
ارزش سهام خالص جف بزوس 100 میلیارد دلار است

ارزش سهام خالص جف بزوس 100 میلیارد دلار است

در روز جمعه ی سیاه در شرکت آمازون، ارزش سهام افزایش یافت!

بلومبرگ نگاهی به ارزش سهام شرکت آمازون داشته است و یادآور می شود که امروز برای اولین بار این سهام بیش از 100 میلیارد دلار ارزش دارد. یعنی مبلغی بالغ بر1000000000000 دلار. بعد از به فروش رساندن بخشی از مکان های تجاری به بیل گیتس در سال2016،  او به طور قطعی به ثروتمندترین فرد در جهان تبدیل شد. به هر حال، بیل گیتس آخرین نفری بود که در سال 1999 به سطح ثروت استراتوسفر رسید.

ثروت Bezos عمدتا از تورم به دست می آید، زیرا سهام آمازون در سال جاری قیمت بسیار خوبی داشته است. امروز قیمت سهام در آمازون بسیار خوب بود که سهامی با ارقام بیش از 12 رقم است. این افزایش ارزش سهام به طور کامل توجیه شده است، زیرا یک شرکت تخمین زده که آمازون تقریبا نیمی از فروش آنلاین خود را به جمعه های سیاه اختصاص داده است.

تراشه های با ارزش خالص خود را (به او) با قیمت بالا (به افراد عادی) می فروشند: برای مثال به قیمت 250 میلیون دلار برای واشنگتن پست در سال 2013 فروخته شد. سالانه یک میلیارد دلار به سهام تامین منابع آبی و موشک های آن اختصاص داده می شود. او در ماه جاری یک میلیارد دلار سهام را به سرمایه ی نقدی تبدیل کرد.

اما در مورد استراتوسفیک ثروت، اساسا سرمایه ای غیرممکن است که از بودجه های ملی دولت دم بزند، حالا نمی توان از یک سؤال ساده اجتناب کرد: چقدر هزینه پرداخته می شود و چگونه؟

Bezos  خود به وضوح به دنبال یک پاسخ برای این سوال است. در ماه ژوئن در توییتر خود سوالی را مطرح کرده بود با این مضمون که چگونه می توان به انسان بشردوست بهتری تبدیل شد. هدف او این بود که “در تقاطع نیاز فوری و تاثیر ماندگار” مشکلات را حل کند.

تا این لحظه تقریبا 50 هزار نفر به توییت بوزوس پاسخ داده اند . اجازه دهید فقط یک بخش ساده برای برآورد Fortune Bezos ایجاد کنیم. اگر ثروت خود را بین هر 47،742 نفری که به توییت او پاسخ داده اند، تقسیم کند، هر کدام 2.1 میلیون دلار دریافت خواهند کرد.جالب است نه ؟ معمولا تکنولایف در روز جعمه سیاه، تخفیف های ویژه ای برای مشتریان خود اعمال می کند؛ شما می توانید با بررسی صفحه قیمت گوشی سایت تکنولایف از این فرصت فوق العاده ی خرید استفاده کنید.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads