داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

ارسال سفارش های آیفون X به وسیله ی اپل آغاز شد

You are currently viewing ارسال سفارش های آیفون X به وسیله ی اپل آغاز شد

کمپانی اپل در شهریور ماه سال جاری از گوشی های جدید خود رونمایی کرد. همانند رسم معمول همیشه، این کمپانی از دو گوشی سال خود با نام های آیفون 8 و 8 پلاس رونمایی کرد که در مقایسه با نسل پیشین تغییرات چندانی را به خود ندیده بودند. اما در کنار این دو گوشی، اپل یک سورپرایز بزرگ را نیز برای هواداران خود معرفی کرد. این محصول که آیفون 10 یا آیفون X نام داشت، در حقیقت بهترین، قدرتمندترین و بهینه ترین آیفون ساخته شده تا به آن لحظه بود.

در این گوشی زبان طراحی جدیدی استفاده شده بود که امکان استفاده از صفحه نمایشی بزرگ را برای این گوشی فراهم می کرد. چراکه حاشیه ی اطراف صفحه ی نمایش در آن به حداقل رسیده بود و دکمه ی فیزیکی هوم نیز از این گوشی حذف شده بود. اما مسئله ای که اندکی تعجب برانگیز بود، زمان عرضه ی آیفون ایکس بود که در حدود یک ماه دیرتر از آیفون های 8 قرار بود عرضه شود.

اما سرانجام این زمان نیز فرا رسید و چند روز پیش، خرید این گوشی با استفاده از وبسایت اپل امکان پذیر شد و بسیاری از علاقه مندان به سرعت این گوشی را پیش خرید کردند.

خبرهای رسیده حکایت از این دارند که کمپانی اپل ارسال این سفارش ها به مشتریان خود را آغاز کرده است و طی 3 روز آینده آن ها این محصول را دریافت خواهند کرد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که با عرضه ی این گوشی، عملکرد آن در بخش های مختلف به چه شکل خواهد بود.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید