داغ ترین ها :
از نظر ارزش گذاری کمپانی ها، مایکروسافت اپل را پشت سر گذاشت

از نظر ارزش گذاری کمپانی ها، مایکروسافت اپل را پشت سر گذاشت

ایالات متحده آمریکا به سبب قدرت خود در دنیا و ثبات اقتصادی بالا به عنوان یکی از بازار های مهم دنیا به شمار می آید و برند های زیادی محصولات خود را به این بازار ارسال می کنند که میزان فروش در این بازار تاثیر بسزایی در میزان فروش سالیانه کمپاین ها دارد. اما برند ها و شرکت های فراوانی نیز کار خود را از این کشور آغاز کرده اند که بزرگترین آن ها در زمینه تکنولوژی، اپل و مایکروسافت و آمازون می باشند.

مایکروسافت

اما امروز آمار های منتشر شده بیان می کنند، از نظر ارزش کمپانی، مایکروسافت از اپل پیشی گرفته است و خود را به صدر برند های فعال در بازار آمریکا رسانده است. آمار های منتشر شده بیان می کنند که ارزش کمپانی مایکروسافت به 813 میلیارد دلار رسیده است و این در حالی است که ارزش کمپانی اپل 812 میلیارد دلار برآورد شده است. مدتی پیش اپل در حدود 1 بیلیون دلار ارزش گذاری شده بود و حال مشخص شده که با وجود معرفی پرچمداران جدید که قیمت بالایی نیز دارند، ارزش این کمپانی رو به نزول است.

گوشی اپل

از طرفی دیگر مایکروسافت با میزان فروش بالای خود در بخش های Azure cloud services و Office 365 و همچنین کنسول بازی XBOX One، توانسته است ارزش خود را در این سالیان افزایش دهد. در رابطه با این کمپانی شایعاتی وجود دارد و بیان می کنند که مایکروسافت همراه با رقیب اصلی خود یعنی سونی، در طی سال 2019 کنسول بازی جدیدی را معرفی می کنند که این موضوع می تواند سیر صعودی ارزش مایکروساف را حفظ کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>