داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

امکان استفاده از واتساپ بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر فعال شد

You are currently viewing امکان استفاده از واتساپ بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر فعال شد

از مدتی پیش اعلام شده بود که امکان استفاده از واتساپ بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر فراهم می‌شود. این ویژگی از مدتی پیش فعال شده و اگر کاربر نسخه آزمایشی یا Beta این پیام‌رسان باشید، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. امکان استفاده از واتساپ بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر به صورت یک اعلان به کاربران این پیام‌رسان اعلام می‌شود. این اعلان از کاربران می‌خواهد کرد به نسخه آزمایشی واتساپ بپویندند.

پس از اینکه به طرح نسخه ازمایشی واتساپ اضافه شدید می‌توانید پیام رسان گوشی خود را با چهار کامپیوتر لینک کنید و دیگر هم نیازی به اتصال همزمان گوشی به اینترنت نخواهید داشت. با این کار به راحتی می‌توانید واتساپ را بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر تجربه کنید. با این کار دیگر پیام منتصل نبود گوشی به اینترنت را هم مشاهده نخواهید کرد.

حالت مولتی دیوایس واتساپ

 

 

این احتمال وجود دارد که فعلا اعلان مربوط به استفاده از نسخه آزمایشی را دریافت نکنید؛ اما فعال شدن این امکان حتی برای گروهی کم از کاربران نشان می‌دهد که به زودی این ویژگی برای همه فعال خواهد شد.

امکان استفاه از واتساپ بدون نیاز به گوشی روی کامپیوتر برای واتساپ وب فعال شده و روی کامپیوترهای ویندوز و مک هم قابل استفاده خواهد بود. باید به این موضوع اشاره کنیم اضافه شدن به طرح نسخه آزمایشی واتساپ باعث می‌شود که به‌روزرسانی‌های جدید این پیام‌رسان را به صورت خودکار دریافت کنید. برای این کار دیگر نیازی به به‌روزرسانی دستی نخواهید داشت.

لینک کردن واتساپ کامپیوتر

نسخه آزمایشی واتساپ با شماره 2.2133.1 شناخته می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده نسخه وب واتساپ هم در قالب ترح آزمایشی به‌روزرسانی‌های جدید را به صورت خودکار دریافت خواهد کرد.

امکان استفاده از این پیام‌رسان بدون گوشی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS فعال شده و در آینده در اختیار کاربران آیپد هم قرار خواهد گرفت.

 

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 4 امتیاز میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید