داغ ترین ها :
اطلاعات جدید از دو محصول اپل که عکس های آن ها پیشتر درز کرده بود

اطلاعات جدید از دو محصول اپل که عکس های آن ها پیشتر درز کرده بود

دیروز بعد از درز چند عکس از دو محصول کمپانی اپل، نظرات متفاوتی در رابطه با این عکس ها در فضای رسانه ای پخش گردید و سوالات زیادی در باب این دو گوشی از کمپانی اپل مطرح بود. البته تیم تکنولایف نیز در قالب مقاله ای به تحلیل و بررسی این عکس ها پرداخت.

گوشی اپل

اما امروز یکی از منابع آگاه مطلبی را عنوان کرد که بیانگر آن بود، گوشی هوشمند 6.5 اینچی منتسب به آیفون 11 Plus بوده و نسخه 6.1 اینچی منتسب به آیفون SE Plus می باشد. با اعلام منبع، گوشی سفید رنگ که بلند تر می باشد نسخه آیفون 11 Plus بوده و از دوربین دوگانه در پشت و صفحه نمایش ناچ بهره می برد. همچنین این منبع اعلام کرد که تمامی نسخه های آیفون از این به بعد با صفحه نمایش ناچ عرضه خواهند شد.

اما نسخه 6.1 اینچی که منتسب به آیفون SE Plus بوده با تاخیر نسبت به آیفون 11 معرفی خواهد شد. این نسخه از صفحه نمایش بر خلاف دیگر گوشی اپل که در آینده منتشر خواهند شد، از پنل LCD استفاده خواهد کرد. این مدل در زمان عرضه در رنگ های متنوع و جدیدی دیده خواهد شد.

حال بعد از تمامی این نظرات باید به انتظار نشست و دید، واکنش اپل نسبت به درز این عکسها در فضای رسانه ای چه خواهد بود و ایا این کمپانی مطلب خاصی در باب این عکس ها منتشر می کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads