داغ ترین ها :
اطلاعات جدید در رابطه با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

اطلاعات جدید در رابطه با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

با اینکه کمپانی های سامسونگ و هواوی رقابت تنگاتنگی برای معرفی اولین گوشی انعطاف پذیر داشتند، اما یک کمپانی آمریکایی نه چندان نام آشنا اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر را به صورت رسمی معرفی کرد. حال کمپانی سامسونگ بنا دارد تا اولین گوشی انعطاف پذیر خود را در نمایشگاه MWC معرفی کند و امروز نیز تصاویر رندری مرتبط با این گوشی هوشمند در رسانه ها منتشر شده است.

سامسونگ

تا به امروز اطلاعات زیادی از این گوشی هوشمند در رسانه منتشر شده است که در ادامه نیز به آن ها خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید این گوشی از خانواده F می باشد و در حالت بسته سایز آن 4.6 اینچ و رزولوشن آن 1920×480 پیکسل می باشد. اما زمانی که این گوشی هوشمند را باز می کنیم سایز صفحه نمایش آن به 7.3 اینچ می رسد و رزولوشن آن به 2152×1536 پیکسل ارتقاء می یابد.

در گذشته نیز اطلاعاتی در رابطه با این گوشی هوشمند در رسانه ها منتشر شده و بیان می کنند که سه شماره مدل برای این گوشی هوشمند به ثبت رسیده است که SM-F900U و SM-F900F و SM-F900N می باشند و حافظه داخلی این گوشی هوشمند 512 گیگابایت می باشد. با اینکه به صورت رسمی تائید نشده ولی سامسونگ این گوشی هوشمند را با قیمت 1770 دلار در بازار عرضه خواهد کرد. نمایشگاه MWC در ماه فوریه سال 2019 برگزار می شود و عرضه این گوشی هوشمند نیز از ماه مارس آغاز خواهد شد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام