شیائومیموبایل

اطلاعات دیگری از گوشی هوشمند شیائومی Pocophone F1 درز پیدا کرد

شیائومی قصد دارد تا یک خانواده جدید به گوشی های هوشمند خود اضافه کند که به عنوان پرچمدار شناخته خواهد شد و این خانواده جدید Pocophone نام دارد. همچنین اولین گوشی هوشمند از این خانواده F1 نام دارد. در حالی که چندی پیش اطلاعاتی از این گوشی هوشمند به بیرون درز پیدا کرد، امروز نیز شاهد سری دیگری از اطلاعات هستیم که از آزمایش بنچمارک این گوشی به بیرون درز پیدا کرد.

اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که رم این محصول ۸ گیگابایت است و این موضوع در حالی است که قبلا مطرح می شد که رم این گوشی ۶ گیگابایت می باشد. نتایج منتشر شده در گیگبنچ حاکی از آن است که نمره تست تک هسته ای ۲۴۵۱ بوده و و این گوشی در تست چند هسته ای نمره ۸۹۹۸ را کسب کرده است. با توجه به اخبار درز کرده، شیائومی Pocophone F1 از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ قدرت می گیرد.

همانطور در بالا اشاره کردیم، چندی پیش اطلاعات دیگری از این گوشی به بیرون درز پیدا کرد که حکایت صفحه نمایش ۵٫۹۹ اینچی که از جنس LCD بوده، داشته است. به لطف ناچ بودن، صفحه نمایش درصد بالایی از قاب را اشغال کرده است. دوربین پشتی این محصول دوگانه بوده و در کنار دوربین دوگانه یک اسکنر اثر انگشت نیز قرار دارد.

ارسال پاسخ

Real Time Web Analytics