داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

پیش بینی محبوب تر شدن اسپیکرهای هوشمند در سال جاری

You are currently viewing پیش بینی محبوب تر شدن اسپیکرهای هوشمند در سال جاری

بدون شک اسپیکرهای هوشمند آخرین روند صنعت فناوری است، جایی که ما شاهد دستیاران دیجیتال مانند دستیار صوتی گوگل و ابزارهای هوشمندی غیر از تلفن های همراه هستیم. به نظر میرسد که اسپیکرهای هوشمند به حدی از محبوبیت رسیدند که پیش بینی میشود در سال جاری از گجت های پوشیدنی هوشمند نیز پر فروش تر باشند.

این پیش بینی بر اساس آخرین تحقیقات موسسه eMarketer صورت گرفته است. براساس پیش بینی ها، تعداد کاربران بلندگوی هوشمند در ایالات متحده در سالهای 2016 تا 2020 رشد سالیانه 47.9 درصد را تجربه خواهد کرد، به این معنی که ما از رقم 16 میلیون به 76.5 میلیون نفر می رسیم.

در آغاز سال، یک مطالعه نشان داد که یک ششم آمریکایی ها دارای اسپیکر هوشمند هستند، بنابراین تعجب آور نیست که در آینده ای نزدیک این رقم افزایش قابل ملاحظه داشته باشد. آمازون در حال حاضر در بازار بلندگوهای هوشمند بسیار فعال است، چرا که اولین بار با ارائه انواع مختلفی از اسپیکرهای هوشمند را به بازار عرضه کرده است.

البته گوگل هم از این رقابت چندان عقب نیست، چرا که اخیرا گزارش شده این شرکت در سال 2018 برای اولین بار در بازار اسپیکرهای هوشمند از آمازون هم پیشی گرفته است. اپل نیز در این بازار پشت سر دیگر رقبا قرار دارد. هر چند که این کمپانی در تلاش است تا با همکاری کمپانی Beats اسپیکرهای هوشمندی را با موتور Siri روانه بازار کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید