داغ ترین ها :
Huawei P11 در MWC سال 2018 معرفی می شود

Huawei P11 در MWC سال 2018 معرفی می شود

انتظار می رود که در سال 2018 Huawei P11 از MWC پرده برداری و اقدام به Q1 کند. در اوایل این ماه برخی تصاویر منتشر شده،مجموعه ای از اطلاعات بسیار پیشرفته در رابطه با Huawei P11 نشان می دادند یکی از این پیشرفت های دوربینی بود که در هر دو قسمت جلو و عقب گوشی جاسازی شده اند. بر اساس تبلیغات، سری بعدی مجموعه گوشی های سازنده ی P همراه با یک دوربین سه لنزی 40 MP Leica که توانایی زوم مرکب 5x را داشته و دارای یک دوربین سلفی با کیفیت 24 MPp می باشد، ظاهر می شوند. بر اساس گفته ها امروز Ronald Quandt گوشیHuawei P11 درست مانند P10 امسال از MWC پرده برداری می کند.

گوشی هواوی همچنان در سایت تکنولایف به فروش می رسد.

MWC در بیست و ششم فوریه سال آینده در Barcelona افتتاح می شود. ما تاکنون انتظار داشته ایم که سامسونگ مدل های پرچمدار جدید خود را (سامسونگ گلکسی S9 و سامسونگ گلکسی +S9) در سال 2018 عرضه کند.

Quand افزود در جشن کریسمس  در آلمان Huawei قول داد، محصولات جدید شگفت انگیزی را با تمرکز ویژه بر طراحی دوربین ها  و AI برای سال 2018 عرضه کند.

همچنین وی می گوید پس از افتتاح در بارسلونا اموان درخشش بیش از اندازه ی Huawei در سال 2018 وجود دارد.

بنابر این به نظر می رسد که Huawei P11 در سال 2018 یک Q1 باشد. ما هم اکنون قول دادیم که محصولات جدید شگفت انگیزی را با تمرکز ویژه بر طراحی دوربین و AI برای Q1 در یک جشن محلی آلمانی Huawei XMas ارائه دهیم.MWC می تواند مشابه P10 باشد.

ads

نقد و بررسی کامل گوشی هواوی Mate 50 Pro به همراه نمونه عکس دوربین و تست گیمینگ:

بررسی هواوی میت 50 پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads