داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

اندروید Oreo در آخرین جدول توزیع فقط 0.3 درصد از بازار را دارد

You are currently viewing اندروید Oreo در آخرین جدول توزیع فقط 0.3 درصد از بازار را دارد

در این مرحله، رشد تدریجی مقدار توزیع آخرین نسخه های اندروید چیز عجیبی نیست. در حقیقت، همیشه به این منوال بوده است. جالب است بدانید که ماه پیش اندروید Oreo، 0.2% توزیع داشته و در حال حاضر این مقدار به 0.3% رسیده است. هنگام تفسیر این اعداد، به یاد داشته باشید که گوگل نسخه ی Android 8.0 Oreo را در ماه اوت منتشر کرد اما حتی در ماه سپتامبر نیز در این نمودار مشاهده نشد.

به هر حال این امر نشان می دهد که چگونه گوشی های نکسوس، پیکسل و سونی هنوز مورد استفاده قرار می گیرند زیرا فقط تعدادی از آنها با این سیستم عامل راه اندازی و یا به روز شده اند.

مقاله پیشنهادی: چسباندن زیرنویس به فیلم در اندروید و ios

از سوی دیگر، اندروید نوقا به رشد خود ادامه می دهد و حدود 20.6% از بازار اندروید را از آن خود کرده است و این در حالی است که در ماه آگوست این مقدار 17.8% بوده است. مارشمالو با اینکه قدرت کشش خود را از دست داده اما هنوز هم بیشترین سهم را در بازار اندروید دارد، چیزی حدود 30.9%. لولی پاپ هم با 27.2% خود را نزدیک نگه داشته است. کیت کت قدیمی ترین نسخه ای است که هنوز مقدار درصد آن دو رقمی است، 13.8%. دیگر نسخه های قدیمی تر اندروید نیز تقریبا 7.2% از سهم بازار را در اختیار دارند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید