داغ ترین ها :
اپل اقدام به ساخت و عرضه سه گوشی جدید، مشابه آیفون ایکس می کند!

اپل اقدام به ساخت و عرضه سه گوشی جدید، مشابه آیفون ایکس می کند!

اکنون که سرانجام آخرین سری تلفن های همراه آیفون 2017 اپل موجود می باشند زمان آن فرا رسیده است که درمورد اسمارت فون های اپل که قصد دارد در سال 2018 تولید کند صحبت کنیم .مینگ چی کو از موسسه ی KGI Securities امروز گزارشی مبنی بر گوشی های هوشمند ویژه ای که او انتظار دارد اپل در سال آینده از آن ها پرده برداری کند، منتشر کرد.

اولین نکته ای که درمورد این گوشی ها توجه را به خود جلب می کند این است که طراحی آن ها دقیقا مشابه آیفون ایکس می باشد، به عنوان مثال دارای صفحه ای بدون دکمه بوده و البته اندکی فرو رفته هستند. در نتیجه تمامی گوشی های آیفون 2018 از نظر ظاهری مشابه و عاری از حسگر اثرانگشت بوده و تمامی ویژگی های سیستم دوربین جلوی True Depth را دارا می باشند.

 

کو می گوید:دو مدل از این تلفن های همراه با پنل OLED در ردیف بالای بخش های درونی به هم شباهت دارند. نوع کوچکتر این گوشی ها با آیفون ایکس هم سایز بوده اما انواع دیگر آن ها برای افرادی که به گوشی های بزرگتر تمایل دارند مناسب می باشند.

این امر یعنی گوشی هایی با صفحات 6.5 اینچی و وضوح صفحه ای بیشتر از آیفون ایکس و تراکم 500 پیکسلی وارد بازار خواهند شد. گوشی های آیفون 6.1 اینچی با صفحه LCD به عنوان سطح پایین ترین تلفن های همراه اپل شناخته خواهند شد و انتظار می رود قیمت آن ها از 649 دلار تا 749 دلار باشد. صفحه نمایش این گوشی ها کوچکتر بوده بنابراین نسبت به هم نوعان خود تراکم پیکسلی کمتری دارند. همچنین احتمال دارد این گوشی ها به منظور ارزان تر شدن قیمت، نسبت به دو مدل دیگر در بخش های درونی تفاوت هایی داشته باشند و از مواد ارزان تری برای ساخت آن ها استفاده شده باشد.

اگرچه معمولا حدسیات کو درست از آب درمی آیند اما او ذکر کرد هیچ کدام از این اطلاعات تاکنون اثبات نشده اند و بهتر است در حد گمانه زنی باقی بمانند.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads