داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

اپل جایگاه خود در ترکیه را از دست داد

You are currently viewing اپل جایگاه خود در ترکیه را از دست داد

بعد از بالا گرفتن تنش بین دولت های آمریکا و ترکیه، با اعلام رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور ترکیه، مردم تمام کالاهای آمریکایی را تحریم کردند که در این بین دلار آمریکا و محصولات کمپانی اپل در صدر لیست قرار داشتند.

همانطور که در بالا گفتیم بعد از درخواست رئیس جمهور ترکیه از مردم مبنی بر آنکه در جواب تحریم های دولت آمریکا محصولات اپل را تحریم کنند، ویدئو های بسیاری در یوتیوب و توئیتر  مبنی بر آنکه شهروندان ترک گوشی های آیفون خود را شکسته، آتش زده و حتی بعضی با گلوله به آن ها شلیک کرده اند، پخش گردید.

آیفون

این اختلافات بعد از دستگیری اندرو برنسون کشیش آمریکایی که ترکیه معتقد بود در جریان کودتای سال 2016 علیه دولت این کشور نقش داشته، بالا گرفته است. در یک سخنرانی دیگر، رجب طیب اردوغان به مردم خود اعلام کرد که می توانند از گوشی های هوشمند کمپانی سامسونگ و وستل ونوس به جای محصولات اپل استفاده کنند که با توجه به ویدئو های پخش شده می توان دریافت که مردم این کشور نیز از این موضوع استقبال کرده اند.

آیفون

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید