داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

اپل در بخش تولید مودم، به خود کفایی خواهد رسید

You are currently viewing اپل در بخش تولید مودم، به خود کفایی خواهد رسید

مدتی است که دعوای حقوقی بین کوالکام و اپل به سوژه داغ رسانه ها مبدل شده و هر بار جزئیات بیشتری از این پرونده منتشر می شود و این موضوع تا جایی پیش رفته است که یک دادگاه در چین به دلیل این شکایت،  فروش گوشی های آیفون 6S تا X را در بازار های این کشور ممنوع کرده است و اگر این موضوع ادامه دار باشد، می تواند ضربه سنگینی را به این کمپانی وارد کند.

دادگاه اپل و کوالکام

کمپانی کوالکام ادعا کرده است که اپل قانون ثبت اختراع تراشه های این کمپانی را نقض کرده است و به همین دلیل از اپل شکایت کرده است. حال امروز خبر رسیده که اپل به دنبال آن است تا در این زمینه به خود کفایی رسیده و مودم مورد نیاز را خود تولید کند. این کمپانی چیپست و پردازنده گرافیکی محصولات آیفون را خود تولید می کند و اگر در بخش مودم ها نیز به خودکفایی برسد، بخش پردازنده گوشی های این کمپانی تا حدودی زیادی بومی خواهد شد.

گوشی ایفون

با توجه به اخبار منتشر شده در این رابطه، این احتمال دور از ذهن نخواهد بود که اپل مودم های ساخته شده را در گوشی های اپل سال 2020 بکار بگیرد. حال در رابطه با دادگاه بین کوالکام و اپل نیز باید به انتظار بنشینیم و ببینیم که در آخر کار کار رای دادگاه چه خواهد بود. تا به امروز دعواهای حقوقی زیادی بین کمپانی های سازنده گوشی های هوشمند پیش امده است که قالبا حواشی زیادی را ایجاد می کند و به سوژه داغی برای رسانه ها مبدل می شوند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 1 امتیاز میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید