داغ ترین ها :
اپل نسل بعدی آیفون را در دو سایز 6.1 اینچ و 6.5 اینچ عرضه می کند

اپل نسل بعدی آیفون را در دو سایز 6.1 اینچ و 6.5 اینچ عرضه می کند

اپل همواره سیاست های خاص خود را دنبال می کند و بر خلاف کمپانی های دیگر که در نمایشگاه IFA محصولات جدید خود را معرفی می کنند، اپل در یک رویداد اختصاصی نسل بعدی آیفون را معرفی می کند. در ادامه درز اطلاعات از نسل بعدی گوشی اپل، شاهد چند عکس هستیم که نه زیاد ولی اطلاعات مهمی را به نمایش می گذارد.

اپل

 

همانطور که می دانید اپل از سری آیفون 6 به بعد محصولات را در دو سایز معرفی و عرضه کرد که یکی در سایز 4.7 اینچ و دیگری در سایز 5.5 اینچ که مدل دوم را با نام پلاس معرفی کرد. اما با توجه به آنکه سلیقه عمومی به سمت گوشی با سایز صفحه نمایش بزرگ تمایل پیدا کرده است، اپل قصد دارد تا نسل جدید را در دو سایز 6.1 اینچ و 6.5 اینچ که نسخه پلاس می باشد، عرضه کند.

گوشی اپل 6.5 اینچی

اما آنگونه که در دیگر عکس مشاهده می کنید، به مانند مدل آیفون 8 پلاس و آیفون X، اپل از دوربین دو گانه در قسمت پشتی قاب استفاده کرده در حالی که نسخه کوچکتر از دوربین تک گانه بهره می برد. در بخش دوربین جلو شاهد دو سنسور برای عکسبرداری سلفی هستیم که پیش بینی می شود کیفیت عکسبرداری فوق العاده ای را رقم بزند. به دلیل مشکی بودن گوشی ها ناچ یا غیر ناچ بودن صفحه نمایش معلوم نیست ولی مشخص است که صفحه نمایش درصد بالایی از قاب را اشغال کرده است.

نکته دیگر آن است که به مانند نسل قبلی آیفون یعنی مدل X، هیچ دکمه فیزیکی برای حسگر اثر انگشت دیده نمی شود ولی این احتمال وجود دارد که از این قابلیت در زیر صفحه نمایش استفاده شود یا مانند نسل قبلی از اسکنر چهره در این محصول استفاده گردد. با تمامی این تفاسیر باید به انتظار نشست و دید بعد از رونمایی این گوشی از چه قابلیت هایی بهره می برد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>