داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

اپل گوشی انعطاف پذیر خود را در سال 2020 معرفی خواهد کرد

You are currently viewing اپل گوشی انعطاف پذیر خود را در سال 2020 معرفی خواهد کرد

این روز ها اخبار و حدث گمان در رابطه با گوشی های هوشمند انعطاف پذیر بسیار است و کمپانی های فعال، به دنبال تولید و عرضه این مدل از گوشی ها نیز هستند. در این بین کمپانی سامسونگ در تاریخ 20 فوریه گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را معرفی می کند و ال جی نیز بنا دارد تا در نمایشگاه MWC، گوشی انعطاف پذیر خود را معرفی کند. حال اخبار حول این مدل از گوشی های هوشمند، به کمپانی اپل نیز سرایت کرده است. آیا آیفون انعطاف پذیر هم در راه خواهد بود؟

گوشی اپل

در این بین اپل نیز این پروژه را در دستور کار خود قرار داده و بنا دارد تا گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را تولید کند. حال اخباری منتشر مبنی بر آنکه اپل نیز گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را در سال 2020 معرفی خواهد کرد. اخبار همچنین بیان می کنند که گوشی هوشمند انعطاف پذیر این کمپانی قابلیت ها و ویژگی های جدیدی خواهد داشت اما جزئیات بیشتری در دسترس نبوده و تا سال 2020 راه زیاد است و قابلیت ها و ویژگی های جدیدی به گوشی های هوشمند اضافه خواهد شد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید