داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

ایجاد مشکل در گوشی های آیفون بعد از دریافت آپدیت iOS 12.1.2

You are currently viewing ایجاد مشکل در گوشی های آیفون بعد از دریافت آپدیت iOS 12.1.2

در حالی که اکثر کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند آپدیت های مربوط به اندروید 9.0 را برای محصولات خود منتشر می کنند، کمپانی اپل نیز آپدیت های مربوط به سیستم عامل اختصاصی خود را برای گوشی های آیفون منتشر می کند. اپل به تازگی جایگاه خود در جدول میزان فروش محصولات را به هواوی سپرده است و تا رده سوم سقوط کرده و حالا بنا دارد تا با پشتیبانی نرم افزاری بهتر از محصولات خود، دوباره میزان فروش گوشی های اپل خود را افزایش دهد.

مشکل ایفون بعد از آپدیت ios 12.1.2

چندی پیش این کمپانی نسخه دیگری از سیستم عامل را که ورژن 12.1.2 می باشد، برای تعدادی از گوشی های خود منتشر کرد. کاربران زیادی در منطقه های شمال آمریکا، آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا گوشی های خود را به سیستم عامل جدید تجهیز کرده اند و در کمال تعجب گزارش های زیادی مبنی بر ایجاد مشکل در گوشی بعد از انجام آپدیت به دست کمپانی رسیده است. گزارش ها بروز مشکل در نقاط مختلف را نشان می دهند ولی یکی از  بخش هایی که بیشترین بروز مشکل را داشته، بخش داده ها است که بعد از انجام آپدیت، کاملا از دسترس خارج می شود. تا به امروز کاربران زیادی این مشکل را گزارش داده اند. حال باید به انتظار نشسته و نظاره گر واکنش اپل باشیم. البته این انتظار می رود که اپل در سریع ترین زمان ممکن باگ های مربوطه را کاملا برطرف کند .

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 3 Average: 1.7]

دیدگاهتان را بنویسید