داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

دو ویژگی جدید برای کنترل بیشتر کاربران بر حساب کاربری اینستاگرام در راه است

You are currently viewing دو ویژگی جدید برای کنترل بیشتر کاربران بر حساب کاربری اینستاگرام در راه است

اینستاگرام در تلاش است کنترل بیشتری به کاربران برای دسترسی به محتوای خودشان بدهند. در شروع سرویس، اینستاگرام آزمایش بر روی دو ویژگی جدید را آغاز کرده و انتظار می رود یک نسخه پایدار در آینده عرضه شود.

تاکنون تنها راهی که کاربران نتوانند به حساب کاربری دیگران در اینستاگرام دسترسی پیدا نکنند یک حساب کاربری خصوصی بود که در انجام این کار برای کاربر قبل از دسترسی به عنوان دنبال کننده درخواستی ارسال می شود و با این حال کسانی که از حساب عمومی استفاده می کنند اساسا کنترل بیشتری بر افرادی که در فهرست فالوورهای خود هستند خواهند داشت و این چیزی بود که به عنوان بخشی از آخرین آزمایش باید تغییر می کرد.

شبکه اجتماعی فیس بوک کاربران خاصی را قادر می سازد که بتوانند افراد را از لیست فالورهای خود حذف کنند بدون آنکه کاربری که حذف شده مطلع آن شود و بنابراین فرآیند به طور قابل توجهی ساده تر از قبل شده که کاربران را با بلاک کردن افراد از لیست فالورهای خود می توان حذف کرد.

مقالات پیشنهادی: دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

علاوه بر کنترل بیشتر بر روی فالورها، ویژگی دوم تست احراز هویت در شبکه اجتماعی با استفاده از تصویر متمرکز که کاربران را قادر خواهد ساخت که از طریق برنامه هایی مانند گوگل Authenticator تصویر خود را تائید کنند. بنابراین دیگر نیاز به شماره تلفن توسط کاربر نیست و شانس هک شدن از طریق SMS را کاهش می دهد.

در حال حاضر اینستاگرام هنوز برای تغییرات زمانی را به کاربران اعلام نکرده است اما با توجه به کنترل لیست فالوورهای کاربرانی که به صورت عمومی در دسترس هستند نباید انتشار آن را مدت طولانی به تعویق بندازد. با این وجود در مورد ویژگی تغییر اعتبار کاربران باید زمان طولانی تری را انتظار بکشند.

حذف فالوور

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید