داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

اینستاگرام پست های پیشنهادی از افرادی که دنبال نکرده اید را نشانتان می دهد؟

You are currently viewing اینستاگرام پست های پیشنهادی از افرادی که دنبال نکرده اید را نشانتان می دهد؟

 

امروزه اینستاگرام ویژگی های جدیدی به نسخه ی بروزشده اش افزوده تا ویژگی های قدیمی را بپوشاند.حالا شما بعنوان یک کاربر اینستاگرام پست هایی تحت عنوان” پیشنهادی برای شما” دریافت می کنید حتی از کسانی که دنبال نکرده اید. درواقع اینستاگرام این پست ها را طبق پست های صفحاتی که دنبال کرده اید به شما پیشنهاد می کند. این بخش جدید در هر زمان می تواند حاوی 3 تا 5 پست پیشنهادی باشد.

 

این ویژگی پس از ارائه گزینه ی دنبال کردن هشتگ ها در دوهفته پیش، افزوده شد.دراین مورد شما می توانید به جای دنبال کردن افراد، موضوعات مورد علاقه ی خود را دنبال کنید.تفاوت این دو مورد در آن است که دنبال کردن هشتگ ها به دلخواه شما است اما بخش پست های پیشنهادی قابل غیرفعالسازی نیست. حتی به نظر می رسد که شماری از کاربران این برنامه خواهان خلاصی از این امکان جدید هستند. بسیاری از توییت ها نظرمنفی کاربران به ایده ی اصلی این ویژگی را می رسانند.ما برخی از نظرات را در اسلاید زیر قرارداده ایم.

 

 

ویژگی جدید “پست پیشنهادی برای شما” هم اکنون در دسترس اینستاگرام های نصب شده در سیستم عامل های اندروید وiOS قرار دارد.اگر هنوز نسخه ی جدید را دریافت نکرده اید نگران نباشید چراکه عرضه ی آن برای تمامی کاربران کمی زمان می طلبد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید