داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

ماینکرفت از مرز یک تریلیون بازدید در یوتیوب گذشت

You are currently viewing ماینکرفت از مرز یک تریلیون بازدید در یوتیوب گذشت

طبق گزارش‌‌های منتشر شده بازدید ماینکرفت در یوتیوب به یک رکورد جدید رسیده است. در حال حاضر جمع بازدیدهای تمام ویدیوهای ماینکرفت در یوتیوب به ۱ تریلیون بار رسیده است.

 

برای خرید گوشی گیمینگ به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

 

گزارش‌های منتشر شده اشاره دارند که در حال حاضر ماینکرفت محبوب‌ترین بازی در پلتفرم یوتیوب محسوب می‌شود. ماینکرفت تقریبا ۱۲ سال پیش معرفی شد و حال در پلتفرم‌های مختلف ازجمله کنسول‌های خانگی، کامپیوتر و حتی سرویس‌های استریم بازی قابل دسترس است.

آنچه در اخبار و شایعات پیرامون بازی‌های ویدئویی آمده، میزان تماشای ویدئوهای مرتبط با بازی Minecraft در پلتفرم یوتیوب از مرز ۱ تریلیون بازدید گذشته است. یوتیوب و موجنگ، استودیوی سازنده‌ی ماینکرفت، اطلاعات بسیار جالبی نیز از میزان بازدید ویدئوهای ماینکرفت در یوتیوب منتشر کرده‌اند.

آمار بازدید ماینکرفت در یوتیوب

مویانگ می‌گوید که اگر مدت زمان هر ویدئو را تنها ۱ ثانیه در نظر بگیریم، بازدیدی بالغ بر ۱ تریلیون بار معادل سی‌هزار سال تماشای ویدئو می‌شود. در مثال دیگری نیز گفته شده که اگر در بازی ماینکرفت، تعداد بازدیدها را معادل بلوکه‌های بازی ماینکرفت در نظر بگیریم، شما به اندازه‌ی کافی برای رسیدن به خورشید، بلوکه در اختیار خواهید داشت.

جالب است بدانید آمار بازدید ویدئوهای Minecraft در یوتیوب به ۸ سال زمان نیاز داشت تا به ۵۰۰ میلیون بازدید برسد، اما دو برابر شدن این آمار طی دو سال اخیر رخ داده که خبر از محبوبیت روزافزون این بازی دارد.

 

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 1 امتیاز میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید