داغ ترین ها :
بهترین سشوارهای خانگی و حرفه ای موجود در بازار ایران

بهترین سشوارهای خانگی و حرفه ای موجود در بازار ایران

در روزهای قدیم قبل از رواج یافتن نقدهای آنلاین و فروشگاه‌های آنلاین شاپ، یافتن بهترین سشوار معمولا به این صورت بود: به فروشگاه بروید، پنج یا شش سشوار را ببینید، بیشتر بر اساس قیمت و یا جذابیت انتخاب کنید (رنگ غیر مشکی یک معامله بزرگ بود).  سشوارهای خانگی و حرفه‌ای راه درازی را پیموده است.

در حالی که مدل‌های پایه هنوز وجود دارند، نسخه‌های گران‌قیمت دارای زنگ‌ها و ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند به طور قابل توجهی موهای شما به صورت حرفه‌ای آرایش کنند. اما انتخاب سشوار خوب همیشه برای خانم‌ها یک چالش است. بنابراین در این مقاله سعی داریم به شما بهترین سشوارهای خانگی و حرفه ای موجود در بازار ایران را معرفی کنیم تا با اطمینان بیشتری خرید کنید. اما قبل از هرچیزی بیاید بررسی کنیم یک سشوار خوب چه ویژگی‌هایی دارد.

 

برای خرید سشوار می‌توانید به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

 

وات یا توان قدرتی

موتوری با وات بالا قدرت باد بیشتری دارد و بدون اینکه موها را در معرض حرارت بیش از حد قرار دهد، زمان حالت دهی شما را کاهش می‌دهد. کریستین اس، آرایشگر مشهور، می‌گوید: «اگر موتور سشوار قوی نباشد، در نهایت با گرمای بیشتر و باد کمتری مواجه می‌شوید. اگر به آن فکر کنید، به این معنی است که موهایتان را با دمای بالاتری خشک می‌کنید.» سشوارهایی با وات ۱۸۰۰ تا ۲۰۰ گزینه‌های کاربردی هستند. سشوارهایی با وات بالا به سرعت مدل‌های کوچک نمی‌سوزند.

مهم: اگر موهای پرپشتی دارید که خشک شدن آنها دو قرن طول می‌کشد واقعا باید این مورد را در نظر بگیرید.

یون، تورمالین

بهترین سشوارهای خانگی و حرفه ای موجود در بازار ایران

سشوارهای یونی، یون‌های منفی تولید می‌کنند، یون های آب دارای بار مثبت هستند. این دلیل علمی است که چرا سشوارهای یونی در شکستن و پراکنده کردن قطرات آب روی ساقه مو بسیار موثرتر است. از خیساندن آنها و ایجاد موخوره جلوگیری می‌کنند، به علاوه سرعت خشک شدن را تسریع می‌بخشند

پیتر باتلر، آرایشگر مشهور، می‌گوید: «ویژگی یونی برای بستن کوتیکول و از بین بردن رطوبت مو، بهترین کارکرد را دارد، و ظاهر آن را براق‌تر می‌کند». سشوارهای تورمالین را به عنوان یونیک روی استروئیدها در نظر بگیرید. داخل آنها یا از این ماده معدنی نیمه قیمتی ساخته شده یا با آن پوشیده شده است، که یون های منفی بیشتری را به هوا پرتاب می‌کند اما می‌تواند قیمت سشوار را بر این اساس افزایش دهد.

در همین حال، توجه داشته باشید که اگر موهای شما صاف و یا چرب باشد و برای مدل موهای غیر براق، یون می‌تواند یک مشکل باشد. باتلر می‌گوید: «زمانی که برای ظاهری جذاب‌تر با لیفت و حرکت به حجم نیاز دارید، از سشوار غیریونیک استفاده کنید» (او می‌گوید: من مراقب هستم که موها را بیش از حد خشک نکنم و بافت و حجم آن را از بین نبرم. سشوار غیر یونی به من اطمینان می‌دهد که این اتفاق نمی‌افتد.

سرامیک، چینی، مادون قرمز

سشوارهایی با این کلمات کلیدی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که گرما را تا حد امکان به طور یکنواخت و ملایم توزیع کنند. از سرامیک یا چینی می‌توان برای پوشش دادن (یا جایگزینی) عناصر گرمایش فلزی یا پلاستیکی سشوار و سایر قسمت‌های داخلی استفاده کرد تا گرما سخت‌تر و در دما پایدارتر شود.

به علاوه آنها برای سرعت بخشیدن به خشک شدن و صاف کردن، یون‌های منفی ساطع می‌کنند. اگر سشوار مادون قرمز داشته باشد، به این معنی است که از طول موج‌های انرژی بیشتری برای نفوذ به مو و خشک کردن آن از داخل به بیرون استفاده می‌کند.

مهم: اگر موهای شما خشک است واقعا گزینه کاربردی خواهد بود.

تیتانیوم

تیتانیوم مانند سرامیک برای توزیع یکنواخت گرما و ثابت نگه داشتن دما استفاده می‌شود. این مدل سشوار بسیار داغ است، بنابراین برای موهای آسیب‌دیده توصیه نمی‌شود، اما روند خشک کردن را تسریع می‌کند. تیتانیوم همچنین وزن سبک‌تری نسبت به سرامیک دارد. دلیل دیگری که انتخاب هوشمندانه‌ای است اگر موهای زیادی دارید و برای خشک کردن زمان بیشتری صرف می‌کنید.

واقعا حیاتی نیست، اما اگر مو پرپشتی دارید می‌تواند یک موهبت الهی باشد.

وزن

بهترین سشوار

وزن سشوار بسیار مهم است. این بخش یک فاکتور حیاتی برای هر کسی است که موهای بلندی دارد و کارهای زیادی برای خشک کردن موی خود در پیش دارد.سشوارهای حرفه‌ای به دلیل موتورهای بزرگ و قطعات بیشتر گاهی اوقات می‌توانند سنگین باشند. به این موضوع فکر کنید: اگر بازوی شما در نیمه راه بی‌حس شود، کار را با ذوق تمام نمی‌کنید (و چیزی به نام نیمی از آن واقعا وجود ندارد معمولا زودتر خسته می‌شود). باتلر می‌گوید: «اگر ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا موهایتان را خشک کنید، مدل سبک‌تری انتخاب کنید تا بازوهایتان فرسوده نشود.»

مهم: اگر موهای شما بلند است و برای خشک شدن زمان می‌برد به این گزینه توجه کنید.

 

بیشتر بخوانید:
راهنمای خرید سشوار

 

هزینه

در حالی که همیشه استثنا وجود دارد، سشوار یکی از خریدهای زیبایی است که می‌توانید هزینه بیشتری را برای آن توجیه کنید. حرفه‌ای‌ها موافق هستند که سشوارهای گرانتر برای سالم تر و زیباتر نگه داشتن موها گزینه منطقی هستند. سشوار تنها چیزی است که نمی‌توان ارزان خرید و باید برای آن هزینه کرد.

مردم با خرید خشک‌کن‌های ارزان‌تر اشتباه می‌کنند و فکر می‌کنند بعدا آن‌ها را جایگزین خواهند کرد. با این حال، اگر اعداد و ارقام را کاهش دهید، ارتقاء به گروه قیمت بعدی می‌تواند به طور جدی طول بکشد. علاوه بر این سشوارهای ارزان زودتر خراب می‌شوند.

سشوار حرفه‌ای بابیلیس مدل BAB6610INE

بهترین مارک سشوار

بابیلیس در صنعت لوازم آرایشی مو نام آشنایی است. سشوار حرفه‌ای این برند هم از محصولاتی است که در بازار ایرانی مورد توجه و اعتماد مشتریان زیادی است. این سشوار ۲هزار و ۲۰۰ وات قدرت دارد. بنابراین می‌توانید کاربردهای گسترده‌ای از آن انتظار داشته باشید. اگرچه نامش حرفه‌ای است اما می‌توانید از آن برای استفاده‌های حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای و خانگی نیز بهره ببرید. همانطور که گفتیم این سشوار از قدرت گرمادهی بالایی برخوردار است و به راحتی می‌تواند موهای پرحجم شما را خشک کند.

ظاهر سشوار بابیلیس مدل BAB6610INE به گونه‌ای زیبا طراحی شده و به‌راحتی در دست جا می‌گیرد. طول سیم آن در حدود ۲.۷ متر است که امکان استفاده از راحت در نقاط مختلف اتاق را می‌دهد. وزن این محصول نیز هم حدود ۵۴۰گرم است. به نوبه خود در دسته سشوارهای سبک جای می‌گیرد و باتوجه به قدرت و امکانات محصول، یک گزینه مناسب برای خرید است.

در سشوار بابیلیس فناوری تولید یون نیز تعبیه شده است. به این معنا که می‌تواند با تولید حجم عظیمی از یون‌های منفی به شکستن مولکول‌های آب کمک و موها را سریع‌تر خشک کند. این ویژگی در اکثر سشوارهای گران قیمت و بروز وجود دارد. این ویژگی باعث حفظ چربی موجود در مو هم می‌شود. بنابراین لازم نیست نگران شکسته شدن و یا آسیب دیدن موی خود باشید.

بسته به امکانات موجود در این مدل نیز باید انتظار قیمت پایینی نداشت. البته خرید یک جنس خارجی این روزها با نوسانات ارز درگیر است. با این حال مشتریان کمی ندارد و اکثر استفاده کنندگان از این مدل از امکانات و میزان گرمادهی بالای آن راضی هستند.

سشوار رمینگتون مدل AC9140

بهترین سشوار برای آرایشگاه

رمینگتون نیز یکی از برندهای محبوب صنعت آرایشی است. خوشبختانه در بازار ایران نیز این برند فعالیت دارد. اگر به‌دنبال سشوار حرفه‌ای هستید، گزینه مناسبی است. سشوار رمینگتون مدل AC9140 ارزان نیست اما امکانات خوبی برای حالت دهی حرفه‌ای به موهایتان دارد. سشوار رمینگتون ۲۴۰۰ وات توان دارد و وسیله‌ای حرفه‌ای به‌شمار می‌رود. قدرت گرمادهی مطلوبی دارد. بنابراین می‌توانید در زمان کم موهای‌تان را حالت بدهید و یا خشک کنید.

برخلاف ظاهر مشکی و تکراری مدل‌های سشوار باز این مدل رنگ جذابی دارد. این وسیله ۲۳۰گرم وزن دارد و بسیار سبک است. طول ۳متری سیمش هم باعث می‌شود که در استفاده از آن با محدودیت رو به رو نشوید. سشوار رمینگتون سری دسپانسر دارد و می‌تواند به مدل‌دادن موهایتان کمک کند. فناوری تولید یون هم که در اکثر سشوارهای گران قیمت موجود است و باعث می‌شود موی شما وز یا پف زده به نظر نرسد.

خریداران قبلی محصول از خوش‌دست‌بودن آن می‌گویند. قدرت بالا، امکان مدل‌دادن موها با باد پرحرارت آن و زیبایی ظاهری‌اش هم از دلایلی است که این آن را در فهرست بهترین سشوار قرار می‌دهد.

 

 

سشوار خانگی شوسی مدل A1-W

 بهترین سشوار حرفه ای

اگر به محصولات مینیمال علاقه دارید، سشوار خانگی شوسی مدل A1-W به دل شما خواهد نشست. علاوه بر ظاهر زیبا باید گفت که این سشوار قدرت زیادی نیز دارد و می‌توانید روی آن حساب کنید. ۱۸۰۰ وات قدرت موتور آن است که به راحتی موهای شما را خشک کرده و حالت می‌دهد. وزن آن نیز بسیار سبک و ۵۰۰ گرم است. البته این ظاهر مینیمال نباید شما را گول بزند چون امکانات فراوانی را نیز در خود جای داده است.

فناوری تولید یون که از وز شدن و پف کردن موهای شما جلوگیری می‌کند یکی از این ویژگی‌های منحصر به فرد است. کاربری این سشوار نیمه حرفه‌ای و خانگی است بنابراین با قیمت مناسبی نیز رو به رو هستید. اگر همه این موارد برای شما کافی نیست باید گفت که یک سیم دو متری نیز در دستگاه تعبیه شده که واقعا کاربردی است.

سشوار شیائومی مدل Mi Ionic CMJ01LX3

بهترین مارک سشوار

شیائومی برند خوش نامی است که امروزه طرفداران زیادی در کشور ما دارد. سشوار این برند هم راه خود را به فهرست محبوب‌ترین‌ها باز کرده و چیزی از برندهای مشهور دنیا کم ندارد. سشوار شیائومی Mi Ionic CMJ01LX3 با توان ۱۸۰۰ وات اصلا کم قدرت نیست. این سشوار هم گزینه خوبی برای استفاده در خانه یا محل حرفه‌ای است و هم می‌تواند گزینه خوبی برای مسافرت باشد. اگر به‌دنبال وسیله‌ای قوی و بادوام می‌گردید، روی این مدل از سشوار شیائومی حساب کنید.

این سشوار ظاهر زیبا و خوبی دارد. وزنش سبک و حدود ۵۰۰گرم است و طول سیم مناسبی در حدود ۲متر دارد. سشوار شیائومی جمع‌وجور است و اگر این موضوع برایتان مهم است، باید بدانید که جای زیادی در کمد و کشو نمی‌گیرد. سشوار شیائومی نازل هوا دارد، مجهز به فیلتر هوای قابل‌ جداشدن است و قابلیت تولید یون هم برایش در نظر گرفته شده که از خشک شدن مو جلوگیری و باعث براق شدن مو می‌شود.

 

نکاتی قبل از خرید اتو مو باید بدانید:
راهنمای خرید اتو مو

 

سشوار حرفه ای رادکس مدل RD-8903

بهترین مدل سشوار پرومکس

رادکس نامی است که شاید زیاد به گوش شما نخورده باشد اما حرفه‌ای های عرضه آرایشگری با آن آشنا هستند. توان مصرفی سشوار رادکس ۲۲۰۰ وات است که واقعا برای مصارف حرفه‌ای گزینه مناسبی است. جنس المنت این محصول سرامیک تورمالین است که قدرت خوبی برای خشک‌‌کردن و حالت‌دادن به موها دارد. ظاهر این سشوار نیز حرفه‌ای است. وزنی در حدود ۱۲۰۰گرم دارد که آن را سنگین می‌کند و سیمش هم حدود ۲.۵متر است. سنگینی این وسیله را در نظر داشته باشید.

سشوار رادکس هم قابلیت تولید یون دارد و برای همین مو را محافظت می‌کند، نرم نگه می‌دارد و باعث خشک‌شدن سریعش می‌شود. باد سرد این سشوار هم در حالت‌دادن به آن به کمکتان می‌آید. این را هم بدانید که سشوار رادکس را می‌توانید به‌طور طولانی روشن نگه دارید و مشکلی برایش پیش نمی‌آید.

سشوار حرفه ای سوناکس پرو مدل SN-6628

بهترین سشوار چرخشی

سشوار سوناکس پرو نیز از برندهایی است که حرفه‌ای ها با آن آشنا هستند و کیفیت بالایی دارد. این مدل از بهترین سشوارهای بازار است و خریداران زیادی دارد. توان این سشوار ۵۰۰۰ هزار وات است و این یعنی با وسیله‌ای بسیار قدرتمند روبه‌رو هستید. این سشوار می‌تواند در سالن‌ها و آرایشگاه‌ها استفاده شود چون موتوری قوی دارد و دقیقا برای مصارف حرفه‌ای ساخته شده است.

طراحی این سشوار کاملا حرفه‌ای و زیبا است. البته وزنش کمی بالا و در حدود ۱ کیلوگرم است. این موضوع در میان سشوارهای حرفه‌ای طبیعی است. همان‌طور که گفته شد، برای سالن‌های حرفه‌ای مورد مناسب‌تری است تا استفاده خانگی. طول سیم سشوار هم ۲ متر است.

این سشوار ۵هزار واتی بسیار قوی است و اگر بخواهید با آن موهایتان را زود و سریع خشک کنید، کاملا در اختیارتان خواهد بود. از سوی دیگر، باد قوی‌اش برای مدل‌دادن موها هم بسیار کاربردی است. خریداران قبلی از قدرت گرمادهی و ظاهر این وسیله تعریف کرده‌اند و معتقدند که سشواری گران ولی مطلوب است.

 

شاید نیاز داشته باشید:
گوشی خیس شده را چگونه خشک کنیم

 

سشوار حرفه ای یورولوکس مدل EU _ HD7501ML

بهترین سشوار برای آرایشگاه

سشوار حرفه ای یورولوکس مدل EU _ HD7501ML نیز از یک برند مخصوص حرفه‌ای ها است که شاید به گوش هر کسی نخورده است. این سشوار هم موتوری قوی دارد و توانش ۲۲۰۰ وات است. از سشوار یورولوکس هم برای استفاده خانگی و هم آرایشگاه‌ها استفاده می‌شود. این سشوار پرتوان امکانات جانبی خوبی هم دارد. سشوار طراحی زیبایی دارد و با رنگ قرمز از مدل‌های موجود در بازار متمایز شده است. وزنش حدود ۸۰۰گرم است و طول سیم آن هم به ۲.۵ متر می‌رسد. چنین وسیله‌ای که موتوری قوی و پرقدرت دارد، با طراحی نسبتا سبکی ساخته شده است.

سشوار حرفه‌ای یورولوکس مجهز به امکان تولید یون است و سری دیسپانسر دارد. دیسپانسرها به شما کمک می‌کنند که موهایتان را به‌زیبایی و البته به‌سادگی تاب‌دار کنید. پرتاب باد خوب، خوش‌دست‌بودن و استحکام این مدل از بهترین سشوار از جمله دلایلی است که مشتریان قبلی‌اش را راضی نگه داشته و البته طراحی خوب این سشوار هم دلیلی برای تمجیدکردن از آن است.

سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606

بهترین سشوار دنیا

اگر یک سشوار زیبا و در عین حال قدرتمند نیاز دارید، سشوار خانگی سوناکس مدل SN-6606 یک گزینه مناسب است. توان این سشوار ۳ هزار وات است و موتوری قوی دارد. یعنی از این مدل هم می‌توانید برای استفاده‌های حرفه‌ای کمک بگیرید. اما در اصل یک مدل قوی برای استفاده در خانه است.

مثلا اگر برای آرایشگاهتان به‌دنبال سشواری قوی می‌گردید، مدل خانگی سوناکس هم گزینه بدی نخواهد بود. طراحی این سشوار نقطه قوت آن است. وزنش در حدود ۱۵۰۰ گرم است و سیم آن هم تقریبا به دو متر می‌رسد. البته سشوار کمی سنگین است اما نسبت به موتوری قوی و سنگین طبیعی و استاندارد به نظر می‌رسد. با این حال اگر برای شما وزن مهم است گزینه‌های سبک‌تری نیز در بازار موجود است.

سشوار خانگی سوناکس تولید یون دارد و از بهترین برندهای سشوار است که مو را تخریب و شکننده نمی‌کنند. متمرکزکننده باد هم برای سرش در جعبه محصول در نظر گرفته شده است.

 

راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه هوا:
راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی و خودرو

 

سشوار حرفه ای جیمی مدل GM103

بهترین مارک سشوار

سشوار حرفه‌ای جیمی یکی دیگر از سشوارهای محبوب لیست ما است. این سشوار نام آشنایی ندارد اما یک گزینه مناسب برای حرفه‌های این صنعت است. این سشوار حدود ۲هزار وات توان خروجی دارد و از این نظر باید در دسته پرقدرت قرار بگیرد. برای مدل‌دادن و خشک‌کردن سریع موها می‌توانید رویش حساب کنید. این سشوار در دسته حرفه‌ای‌ها قرار می‌گیرد اما اگر دنبال سشوار خانگی قوی هم باشید باید به سراغ خریدش بروید.

طراحی ظاهری سشوار جیمی مطلوب است و وزنی در حدود ۹۰۰ گرم دارد. طول سیم آن هم به ۲.۵ متر می‌رسد. از نقطه‌نظر شکل‌وشمایل هم محصول خوش‌ساختی به‌نظر می‌رسد. این سشوار قوی مجهز به سری دیسپانسر برای مدل‌دادن به موهاست. جنس المنتش هم سرامیکی است. اگر اهل مدل‌دادن به موها باشید، به‌سادگی می‌توانید موهایتان را با این گزینه از بهترین سشوار مجعد، صاف یا مدل‌دار کنید.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام