داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

به احتمال فراوان شیائومی سه گوشی را در سه ماهه اول ۲۰۱۹ معرفی خواهد کرد

You are currently viewing به احتمال فراوان شیائومی سه گوشی را در سه ماهه اول ۲۰۱۹ معرفی خواهد کرد

در بین کمپانی های چینی که در طول چند سال اخیر فعالیت خود را در بازار های دنیا افزایش داده اند، شیائومی پیشرفت محسوسی داشته است و این برند بعد از هواوی به عنوان دومین کمپانی موفق در زمینه تولید و عرضه گوشی های هوشمند در کشور چین شناخته می شود. این کمپانی با تولید و عرضه گوشی های هوشمند با کیفیت که در کنار قابلیت های خوب، قیمت مناسبی نیز دارند، توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. قیمت گوشی شیائومی را می‌توانید در سایت تکنولایف ببنید.

گوشی شیائومی 2018

حال امروز خبر رسیده که سه گوشی دیگر این کمپانی از مراکز مربوطه در کشور چین، گواهینامه های لازم را کسب کرده اند. شماره مدل های منتشر M1901F7C و M1901F7E و M1901F7T بوده و در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با نام آن ها منتشر نشده است. شایعات منتشر حاکی از آن هستند که شیائومی این سه مدل را در سه ماهه اول سال 2019 معرفی خواهد کرد و این کمپانی بنا دارد تا با بزرگتر کردن خانواده Mi، همواره کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 2 Average: 2.5]

دیدگاهتان را بنویسید