داغ ترین ها :
تصاویر جدید از گوشی گوگل Pixel 3 XL به بیرون درز کرد

تصاویر جدید از گوشی گوگل Pixel 3 XL به بیرون درز کرد

بر اساس گزارش های رسیده گوشی هوشمند گوگل Pixel 3 XL روز سختی را پشت سر گذاشته و عکس هایی از این گوشی منتشر شده که اطلاعاتی را در باب این گوشی به ما می دهد.

حال با دیدن این تصاویر درمیابیم که دوربین پشت این دستگاه به صورت تکی بوده که این موضوع باعث ناامیدی برخی کاربرانی که منتظر دوربین های دوگانه یا حتی سه گانه بودند، گردید. حال باید امیدوار بود که در دوربین های جلویی این محصول از سنسور قویتر استفاده شود و فناوری تشخیص چهره بهبود یابد.

اما قاب پشتی دستگاه که از جنس شیشه می باشد نوید آن را می دهد که احتمالا در این محصول از فناوری شارژ بی سیم استفاده شود. اما باز هم این موضوع 100 درصد قطعیت ندارد. اما اگر دقیق تر به عکسها توجه کنیم معلوم می شود که قسمت کناره قاب ها و طراحی پشتی مشابه نسل قبلی این گوشی می باشد.

در کنار این اطلاعات باید یادآور شویم که این گوشی دارای یک رم 4 گیگابایتی و 128 گیابایت حافظه داخلی است. البته انتظار یک رم 6 گیگابایتی می رفت که کمپانی گوگل از آن استفاده نکرد.

البته باید متذکر شویم که تمامی این مطالب، اطلاعاتی است که در سایت و اخبار حوزه تکنولوژی منتشر گردیده و قطعیت کامل ندارد. به همین منظور باید تا زمان معرفی این گوشی صبر کرد.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads