سونی

تصویر درز کرده جدید، حکایت از دوربین دو گانه در جلو و عقب گوشی اکسپریا XZ3 دارد

در حدود دو ماه دیگر نمایشگاه بزرگ IFA در برلین برگزار می شود و تمامی افرادی که در حوزه تکنولوژی فعالیت می کنند در انتظار نشسته اند تا گوشی های جدید از کمپانی های معتبر، معرفی شوند. همواره قبل از معرفی گوشی های هوشمند، عکسها و اطلاعاتی از این گوشی ها به بیرون درز پیدا می کند که البته اطلاعات درز کرده همیشه کاملا درست نیستند ولی ذهنیتی کلی به مخاطبان می دهد. با وجود آنکه مدتی پیش عکس هایی منتسب به گوشی XZ3 در فضای رسانه ای پخش گردید و نشان دهنده دوگانه بودن دوربین در پشت و تک گانه بودن دوربین سلفی بودیم، امروز عکسی دیگر منتشر گردید که نشان می داد، دوربین های پشت و جلوی این محصول هر دو، دوگانه می باشند.

حال بر حسب صحت خبر، این گوشی مانند گوشی هوشمند XZ2 Premium از دوربین دوگانه در پشت و بر خلاف آن از دوربین دوگانه در جلو بهره خواهد برد.

از دیگر اطلاعات درز کرده از این گوشی می توان به رم ۶ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی، صفحه نمایش با ابعاد ۱۸:۹ و رزولوشن ۲۸۸۰×۱۴۴۰ پیکسل و اندازه ۵٫۹ اینچی، استفاده از پردازشگر گرافیکی Adreno 630 بر روی چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و بهره بردن از سیستم عامل اندروید ۹٫۰ P اشاره کرد.

حال صحت این اطلاعات درز کرده تا دو ماه دیگر مشخص می شود و تا آن موقع هیچ یک از مطالب منتشر شده تایید یا رد نمی گردد.

ارسال پاسخ

Real Time Web Analytics