داغ ترین ها :
تصاویر رندر جدید منتسب به سامسونگ گلکسی +S10، شایعات قبلی را تائید می کنند

تصاویر رندر جدید منتسب به سامسونگ گلکسی +S10، شایعات قبلی را تائید می کنند

پیشتر اخباری منتشر گردید مبنی بر آنکه مدل صفحه نمایش گوشی هوشمند گلکسی +S10 با مدل S10 تفاوت خواهد داشت. با اعلام درز دهندگان، تعداد سنسور های دوربین سلفی دلیل اصلی تفاوت در صفحه نمایش این دو گوشی است، درست در جایی که گلکسی S10 دوربین تک گانه و گلکسی +S10 دوربین دوگانه خواهد داشت.

تصاویر رندر منتشر شده از این گوشی هوشمند تفاوت در صفحه نمایش این دو مدل را تائید می کنند. پیشتر در تصاویر مربوط به گلکسی S10 دیدیم که صفحه نمایش از نوع ناچ طرح O بوده و در گوشه بالایی و سمت چپ صفحه نمایش، جایگاه دوربین تعبیه شده است و این موضوع در حالی است که جایگاه سنسور دو گانه در صفحه نمایش گوشی گلکسی +S10 در گوشی بالایی و سمت راست این گوشی تعبیه شده است.

علاوه بر صفحه نمایش، عکس های منتشر شده قسمت پشتی قاب را نیز نشان می دهند که یک جایگاه مخصوص با چهار سنسور دوربین که به صورت خطی قرار گرفته اند، توجه را جلب می کند. تصاویر منتشر شده هیچ جایگاه اسکنر اثر انگشی را در این گوشی نشان نمی دهند که می تواند مهر تائیدی بر استفاده سامسونگ از اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش باشد.

در خبری دیگر، عکس هایی مربوط به گلس های این گوشی منتشر شده است که با توجه به ظاهر، مهر تائیدی هستند بر تصاویر رندر منتشر شده از این گوشی هوشمند. اطلاعات منتشر شده همچنین بیان می کنند که صفحه نمایش این گوشی هوشمند 6.4 اینچ خواهد بود و ابعاد آن 7.8×75.0×157.5 میلی متر می باشد. قیمت گوشی سامسونگ را از طریق سایت دنبال کنید.

گلس گوشی S10 +

 

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>