داغ ترین ها :
اپل بلندگو مکالمه معیوب آیفون 12 را به صورت رایگان تعویض می‌کند

اپل بلندگو مکالمه معیوب آیفون 12 را به صورت رایگان تعویض می‌کند

شرکت اپل به تازگی یک برنامه خدماتی را برای دارندگان گوشی‌های آیفون 12 و آیفون 12 پرو اعلام کرده است. نتایج تحقیقات اخیر این شرکت نشان می‌دهد که درصد کمی از دستگاه‌های 6.1 اینچی آیفون 12 با مشکل بلندگو مکالمه مواجه هستند که در حین تماس تلفنی هیچ صدای از آن نمی‌آید. اپل این ماژول معیوب را به صورت رایگان تعویض می‌کند، ناگفته نماند که این خدمات برای کاربران آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس ارائه نمی‌شود.
اپل می‌گوید درصد کمی از آیفون‌های 12 و 12 پرو که در بازه زمانی اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده‌اند با مشکل خراب شدن یک قطعه در ماژول گیرنده مواجه می‌شوند که مشکلات صدا را ایجاد می‌کند؛ بنابراین اگر هنگام برقراری یا دریافت تماس با آیفون 12 و یا آیفون 12 پرو با مشکل مواجه شدید، احتمالاً واجد شرایط دریافت این خدمات باشید.
کاربرانی که دارای مشکل بلندگو هستند باید به ارائه‌دهندگان خدمات مجاز اپل و یا فروشگاه‌های خرده فروشی اپل مراجعه کنند تا این سرویس را به صورت رایگان دریافت کنند.
همچنین اپل به کاربران توصیه کرده است تا قبل از مراجعه به مراکز خدماتی برای رفع مشکل بلندگوی مکالمه آیفون 12 از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. علاوه بر این اپل گوشی‌هایی را که نمایشگر آن‌ها شکسته است را قبول نمی‌کند و تاکید کرده تا قبل از مراجعه برای تعویض بلندگو مکالمه، نمایشگر آسیب‌دیده را تعویض کنند.

آخرین اخبار از گوشی های اپل:

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>