داغ ترین ها :
تولید تبلت های جدید سونی ممکن است به کلی لغو شود

تولید تبلت های جدید سونی ممکن است به کلی لغو شود

آخرین تبلت سونی در بازار، به سال 2015 و تبلت اکسپریا Z4 برمیگردد. از سال 2015 تا به امروز خبری از تبلت های جدید سونی نبود اما در ماه گذشته، شایعات گسترده ای در خصوص تولید مجدد تبلت توسط شرکت سونی منتشر شد. تبلت اکسپریا Z4 که آخرین تبلت سونی تا به امروز است، اندازه ای 10.1 اینچی دارد که حال گفته میشود سونی دو تبلت جدید با صفحه نمایش های 10.1 اینچی و 8 اینچی را برای معرفی و عرضه آماده میکند.

در حالی که هنوز هیچ خبر رسمی بازگشت سونی به بازار تبلت ها را تایید نکرده، شایعه ای جدید به گوش میرسد که این اقدام از جانب سونی را به طور کلی منتفی میداند. یکی از تامین کنندگان قطعات سونی در ژاپن، معتقد است به علت فروش کم گوشی های هوشمند اکسپریا، سونی ممکن است تولید تبلت ها را به کلی لغو کرده و تمرکز خود را بیشتر بر روی گوشی های هوشمند قرار دهد.

امکان خرید تبلت در سایت تکنولایف برای شما فراهم شده است.

سونی اخیرا استراتژی سه ساله خود تا سال 2020 را اعلام کرده که در آن بیشتر به فناوری 5G در گوشی های هوشمند توجه داشته است. حال در بازار تبلت ها که توجهات بیشتر به سمت آیپدهای اپل معطوف است، یک تبلت گران قیمت از سونی کار دشواری برای رقابت خواهد داشت که شاید سونی به همین علت تصمیم گرفته تا هزینه های خود را در این بخش کاهش داده و تمرکز خود را مثل گذشته در همان حوزه تلفن های همراه ادامه دهد.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads