داغ ترین ها :
جزئیات جدید از آیفون های سال ۲۰۱۸ و زمان عرضه آن اعلام شد

جزئیات جدید از آیفون های سال ۲۰۱۸ و زمان عرضه آن اعلام شد

کارشناس Apple آقای Ming-Chi Kuo در جدیدترین گزارش خود در مورد تکنولوژی های جدید اپل اعلام کرد که در سال های 2018 و 2019 آیفون و آی پد ارزان تر از مک بوک ها عرضه خواهند شد و همچنین از ویژگی شناسایی قفل صورت در آی پد پرده برداشت. همچنین آقای Kuo اعلام کرد تمامی 3 اپل در ماه ستامبر 2018 عرضه خواهند شد و کوچکترین آنها صفحه نمایش 6.1 اینچی خواهند داشت و او همچنین بر این عقیده است که آی پد 6.1 اینچی می تواند کاربران آیفون فعلی را به خود جذب کند و ویژگی های آن مشابه iPhone X است و با قیمتی حدوداً 600 تا 700 دلار عرضه خواهد شد.

آقای Kuo پیش بینی می کند که در سال 2019 اپل از نوآوری و ویژگی های جدیدی استفاده کند اما از جزئیات آن چیزی بیان نکرده است و اعلام کرد جزئیات بیشتر طراحی و فناوری جدید در ماه ستامبرجاری معرفی خواهد شد.

Apple Watch های جدید درنیمه دوم سال 2018 با صفحه نمایش بزرگتر و سنسورهای نظارت بر سلامتی عرضه خواهند شد. آی پد جدید قرار است از فناوری تشخیص صورت استفاده کند و انتظار می رود MacBook Air جدید با قیمت پائین نسبت به قبل عرضه شوند و با توجه به سخت افزارهای قدیمی و قیمت بالا این امر بسیار راضی کننده است.

باید منتظر بمانیم تا اپل در نیمسال دوم سال 2018 از device های خود رونمایی کند و سپس ما دنبال تجزیه و تحلیل آنها برویم.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads