داغ ترین ها :
خانواده P20 از کمپانی هواوی، اندروید 9.0 Pie را دریافت کردند

خانواده P20 از کمپانی هواوی، اندروید 9.0 Pie را دریافت کردند

گوشی هوشمند P20 یکی از پرچمداران کمپانی هواوی است که بعد از معرفی، آمار فروش قابل قبولی را به جا گذاشته است. این گوشی هواوی قابلیت ها و ویژگی های مناسبی دارد که دوربین آن بارز ترین شاخصه آن بوده و این موضوع کاربران را به خرید این گوشی هوشمند ترغیب می کند. حال امروز هواوی تیزری را منتشر کرد که محتوای آن بیان می کند که هواوی P20 و نسخه Pro آن، رابط کاربری EMUI 9.0 را دریافت می کنند.

دوربین هوآوی p20

دریافت این رابط کاربری به منزله آن است که این گوشی ها اندروید 9.0 Pie را نیز دریافت خواهند کرد و این موضوع خبری خوبی برای کاربران این گوشی هوشمند است. با نمایش این تیزر، آپدیت مذکور در کشور چین شروع به انتشار کرده است و به زودی در دسترس تمامی کاربران این گوشی در دیگر نقاط دنیا نیز قرار می گیرد. این آپدیت علاوه بر ارتقاء سیستم عامل و رابط کاربری، ویژگی هایی را به پردازنده گرافیکی این گوشی یعنی GPU Turbo اضافه می کند که این موضوع سبب ارتقاء کارایی دستگاه در بخش گرافیکی نیز می شود.

هواوی p20

دو گوشی هوشمند هواوی P20 و P20 Pro در ماه مارس امسال معرفی شده اند و سر آمد خانواده P می باشند که در کنار خانواده Mate جزو پرچمداران این کمپانی هستند. حال که پرچمداران سال 2018 این کمپانی سیستم عامل جدید را دریافت کرده اند، به نظر می آید نوبت به پرچمداران سال 2017 این کمپانی رسیده است تا اندروید 9.0 را دریافت کنند و باید به انتظار نشست و دید که هواوی در چه تاریخی گوشی های شاخص سال 2017 خود را به سیستم عامل جدید تجهیز می کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads