داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی نوت ۹ برای ثبت پیش سفارش آماده می شود

سامسونگ گلکسی نوت ۹ برای ثبت پیش سفارش آماده می شود

هر چه به تاریخ 9 آگوست نزدیک تر می شویم، مانند ریختن آب از روی آبشار، اخبار و عکس ها و اطلاعات مختلفی از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی Note 9 درز پیدا می کند. قبلا در قالب مقاله ای به صورت کلی به بررسی تمام اخبار و عکس هایی که از این گوشی درز کرده است، پرداخته ایم. اما همان طور که مثال زدیم درز اطلاعات از این گوشی پایان نداشته و این بار شاهد درز اطلاعات در رابطه با قیمت این گوشی هستیم.

برای خرید و مشاهده قیمت گوشی های سامسونگ به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

این بار شاهد آن هستیم که ثبت پیش سفارش برای این گوشی در کشور اندونزی در حال انجام است. گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 9 در دو مدل 128 و 512 گیگابایتی عرضه خواهد شد. نسخه 128 گیگابایتی با قیمت تقریبی 940 دلار و نسخه 512 گیگابایتی با قیمت تقریبی 1215 دلار به فروش خواهد رسید.

پیش فروش گلکسی نوت 9

گوشی هوشمند گلکسی نوت 9 در سه رنگ مشکی، آبی و مسی در آسیای مرکزی عرضه خواهد شد ولی امکان دارد نسخه 512 گیگابایتی در رنگ قهوه ای نیز عرضه شود. ثبت پیش سفارش برای این گوشی هوشمند در کشور اندونزی از تاریخ 1 آگوست شروع و تا 9 آگوست ادامه خواهد داشت.

اگر به عکس ها دقت کنید، می بینید که نسخه آبی رنگ نوت 9 از قلم S-Pen زرد رنگ بهره می برد. ولی با توجه به اطلاعاتی که از قبل منتشر گردیده بود این دو مدل در بازه قیمتی 1050 دلار تا 1250 دلار، در اروپا به فروش خواهد رسید.

 

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام