داغ ترین ها :
درز اطلاعاتی مهم از وبسایت رسمی کمپانی اپل

درز اطلاعاتی مهم از وبسایت رسمی کمپانی اپل

در یک اقدامی جالب، وبسایت رسمی کمپانی اپل دو عکس را منتشر کرد که محتوای آن ها بسیاری از قابلیت های مهم سه گوشی ای که تا چند ساعت دیگر معرفی می شوند را مشخص می کند. نام این گوشی ها یک موضوع مهم در چند روز اخیر بوده است که بحث های زیادی در باب آن ها مطرح می شد.

لیست گوشی های اپل سری Xs

با اعلام این سایت، نسخه 5.8 اینچی با نام iPhone Xs معرفی خواهد شد. با دیدن این عکسها در می یابیم که اطلاعاتی که پیشتر در باب این گوشی منتشر شده است، همگی درست بوده و این گوشی در سه مدل حافظه داخلی 64 و 256 و 512 گیگابایت و رنگ های نقره ای، طلایی و خاکستری در بازار عرضه خواهد شد.

سایت مپ اپل

گوشی بعدی که سایز صفحه نمایش آن 6.5 اینچ می باشد نیز با نام iPhone Xs Max شناخته خواهد شد. و مانند Xs، با همان رنگ ها و میزان حافظه در بازار عرضه می شود.

پیشتر در فضای رسانه ای بین دو نام iPhone Xc و Xr بحث بود بوده، اما حالا مشخص گردید که نسخه 6.1 اینچی با نام iPhone Xr شناخته خواهد شد. این گوشی در سه مدل حافظه داخلی 64 و 128 و 256 گیگابایت با رنگ های مشکی، قرمز، زرد، آبی و مرجانی معرفی می شود.

علاوه بر اطلاعات در رابطه با گوشی ها، اطلاعاتی در باب ساعت های هوشمند این کمپانی نیز درز پیدا کرد که بیانگر بزرگتر شدن سایز آن ها است. نسخه های 38 و 42 میلی متری به 40 و 44 میلی متری ارتقاء یافته اند. هیچ خبری در رابطه با تبلت iPad Pro در این سایت منتشر نشده است و این احتمال را تقویت می کند که اپل این محصول را به صورت جداگانه و در تاریخی دیگر معرفی خواهد کرد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>