داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

درز اطلاعات جدید از بخش باتری گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

You are currently viewing درز اطلاعات جدید از بخش باتری گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

گوشی های هوشمند انعطاف پذیر، نسل بعدی گوشی های هوشمند فعلی هستند که کمپانی ها به دنبال تولید و عرضه آن هستند. یکی از برند هایی که در این زمینه فعالیت می کند سامسونگ می باشد و این کمپانی در تاریخ 20 فوریه به همراه نسل بعدی گوشی های پرچمدار خود، گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را نیز معرفی خواهد کرد که تا به امروز با نام سامسونگ گلکسی F شناخته می شود. برای مشاهده قیمت گوشی موبایل سامسونگ سایت تکنولایف را چک کنید.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

تا به امروز اطلاعات مختلفی از این گوشی هوشمند منتشر شده است و نشر شایعات در رابطه با این گوشی همچنان ادامه دارد. اما یکی از بخش های مهم این گوشی هوشمند باتری آن است که نقل و قول های فراوانی را به خود دیده است. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده بود مبنی بر آنکه این گوشی هوشمند دو باتری خواهد داشت که یکی 2190 میلی آمپری و دیگری 4380 میلی آمپری خواهد بود. اما شایعات دیگر بیان می کردند که که این گوشی یک باتری 5000 میلی آمپری خواهد داشت اما حالا خبر جدید بیان می کند که باتری این گوشی بین 4000 تا 5000 میلی آمپر خواهد بود ولی هیچ اشاره ای به دوگانه یا تک گانه بودن باتری نشده است.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید