داغ ترین ها :
نشر اطلاعات جدید از هواوی P30 Lite

نشر اطلاعات جدید از هواوی P30 Lite

سومین مدل از خانواده هواوی P30 مدل Lite می باشد که در مقایسه با دو مدل دیگر، قابلیت های کمتری دارد اما در دسته پرچمداران قرار می گیرد. خانواده P30 تا به امروز حواشی و درز اطلاعات فراوانی را تجربه کرده اند و امروز نیز مدل Lite این برند درز اخبار جدیدی را به خود دیده و منبع درز این اطلاعات TENNA می باشد.

اطلاعات مشخص می کنند که دو اسم کد برای این گوشی ثبت شده است که  MAR-AL00 و MAL-TL00 می باشند. ابعاد این گوشی 7.4×72.7×152.9 میلی متر خواهد بود و دو جایگاه سیمکارت خواهد داشت. باتری این گوشی نسبت به دو مدل دیگر قدرت کمتری دارد و 3240 میلی آمپری می باشد. این منبع همچنین عکس هایی را منتسب به این گوشی ها منتشر کرده است.

  صفحه نمایش این گوشی مدل ناچ خواهد بود و کمپانی سایز 6.15 اینچ را برای این گوشی انتخاب کرده است. از طرفی دیگر دوربین سلفی این گوشی تک گانه می باشد. در بخش پشتی قاب اولین بخشی که توجه را جلب می کند دوربین سه گانه است. اطلاعات درز کرده در رابطه با دو مدل دیگر نیز حکایت از دوربین سه گانه در قسمت پشتی قاب دارد و به نظ می آید که هواوی قدرت سنسور ها در سه مدل را دست خوش تغییر کند. اسکنر اثر انگشت نیز در قسمت پشتی قاب قرار گرفته و فلاش در زیر سنسور ها قرار دارد. در بخش کناره قاب نیز دکمه پاور و تنظیم کننده های صدا بکار گرفته شده اند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام