داغ ترین ها :
درز اطلاعات جدید در رابطه با گوشی های خانواده سامسونگ گلکسی S10

درز اطلاعات جدید در رابطه با گوشی های خانواده سامسونگ گلکسی S10

نسل بعدی پرچمداران اپل این روز ها شایعات و اخبار زیادی را به خود می بینند. این گوشی ها که گلکسی S10 و گلکسی +S10 و گلکسی S10 Lite نام دارند همراه با گوشی انعطاف پذیر کمپانی سامسونگ در تاریخ 20 ژانویه معرفی می شوند. اما همان طور که همه می دانیم، درز اطلاعات و عکس های مختلف از گوشی های سامسونگ تا قبل از معرفی ادامه دارد خواهد بود.

حال امروز اطلاعات جدیدی منتسب به گوشی هوشمند گلکسی +S10 از گیگبنچ درز کرده است و همچنین از منبعی دیگر عکس رندری منتشر شده که اکثر شایعات موجود در رابطه با این گوشی را تائید می کند. گیگبنچ اعلام کرده است که رم این گوشی 6 گیگابایتی خواهد بود و چیپست آن اسنپدراگون 855 می باشد. این گوشی در تست تک هسته ای نمره 3413 و در تست چند هسته ای نمره 10256 را کسب کرده است.

عکس های منتشر شده نیز صفحه نمایش ناچ طرح O را برای گوشی گلکسی S10 تائید می کنند و همچنین نشان می دهند که نسخه پلاس این گوشی دوربین سلفی دوگانه خواهد داشت که این موضوع بیانگر آن است که دو جایگاه در صفحه نمایش برای سنسور ها تعبیه شده است. با نگاه به قسمت پشتی قاب ها نیز در می یابیم که دوربین پشتی گوشی گلکسی S10 و نسخه پلاس آن به صورت چهار گانه خواهد بود و همچنین جک 3.5 میلی متری در این گوشی بکار گرفته شده است.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>