داغ ترین ها :
درز تصاویری از گوشی سامسونگ موسوم به پروژه V

درز تصاویری از گوشی سامسونگ موسوم به پروژه V

بعد از کش و قوس های فراوان در باب تولید گوشی انعطاف پذیر توسط کمپانی سامسونگ، دیروز خبری مبنی بر کنسل شدن این پروژه در سایت های معتبر منتشر شد. مدت زمان زیادی است که شنیده می شود کمپانی سامسونگ قصد دارد تا بر روی گوشی های هوشمند با قابلیت انعطاف پذیری کار کند. اما گفته شده ماه گذشته این محصول در نمایشگاه CES نیز به نمایش گذاشته شده است. اما زمانی که به طور دقیق نمی دانستیم ظاهر گوشی چگونه است، عکس هایی توسط یک Leaker به بیرون درز کرد، که نشان دهنده ظاهر گوشی بود. حال این Leaker خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه ساخت گوشی های انعطاف پذیر که به پروژه V با شماره مدل SM-G929F معروف است، کنسل خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید مدل های جدید و قیمت روز گوشی سامسونگ را در سایت تکنولایف ببنید

SM-G929F

Samsung V project

اما آن چه که در تصاویر مشاهده می کنید صفحه نمایش دو گوشی هوشمند هستند که از لحاظ ظاهری شما را به یاد گوشی Axon M از کمپانی ZTE خواهند انداخت. البته پایه صفحه نمایش که از قسمت کناره گوشی خارج شده بسیار نازک تر از صفحه اصلی است.

شماره مدل گوشی ای که در تصویر بالا مشاهده می کنید SM-G929X می باشد که قرار بود بین گوشی های هوشمند گلکسی S6 و S7 یعنی بین سال های 2015 و 2016 از آن رونمایی شود. حال معلوم نیست که دلیل کنسل شدن پروژه V چه خواهد بود و همچنین باید دید که آیا کمپانی سامسونگ برنامه دیگری برای این پروژه دارد یا خیر؟

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads