داغ ترین ها :
نشر تصاویر جدید از گوشی های سامسونگ گلکسی S10 و +S10

نشر تصاویر جدید از گوشی های سامسونگ گلکسی S10 و +S10

از اولین روز سال 2019 میلادی تا حالا، پرچمداران بعدی کمپانی سامسونگ بیشتر از هر گوشی دیگری درز اطلاعات و شایعات را به خود دیده اند و استارت این روند از زمان معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت 9 زده شده بود و امروز نیز شاهد درز اطلاعات جدید هستیم. دو گوشی هوشمند گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس در تاریخ 20 فوریه معرفی خواهند شد و تا زمان معرفی، همچنان درز اطلاعات و نشر شایعات ادامه دار خواهد بود.

اما امروز عکس های جدیدی از این دو گوشی منتشر شده است که اطلاعات منتشر شده قبلی را در رابطه با طراحی و ظاهر این دو گوشی تائید می کند. هر دو گوشی صفحه نمایش ناچ طرح O دارند اما به دلیل دوگانه بودن دوربین سلفی، نسخه پلاس دو جایگاه در بخش جلویی صفحه نمایش را به خود می بیند. طراحی پشتی این دو گوشی سامسونگ نشان می دهد که جایگاه سنسور ها به صورت افقی بوده و هر دو مدل دوربین سه گانه دارند.

ظاهر گوشی و طراحی گوشی ها بیانگر آن هستند که سامسونگ نیز مانند اپل، قفل بیومتریک اسکنر چهره را بکار خواهد گرفت. فناوری سخت افزاری جک 3.5 میلی متری بعد از غیبتی کوتاه در گوشی های پرچمدار، دوباره به میادین بازگشته و در این گوشی نیز دیده می شود. در رابطه با تمام اطلاعاتی که از بخش های سخت افزاری و نرم افزاری این دو گوشی منتشر شده است، باید تا زمان معرفی گوشی ها و تائید نهائی به انتظار بنشینیم.

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>