داغ ترین ها :
درز تصاویر جدید تری از گوشی هوشمند سونی اکسپریا XZ3

درز تصاویر جدید تری از گوشی هوشمند سونی اکسپریا XZ3

کمپانی سونی معمولا اجازه انتشار اطلاعات از محصولاتی که معرفی خواهند شد را نمی دهد و در این زمینه حساسیت های خاص خود را دارد ولی در رابطه با گوشی هوشمند اکسپریا XZ3، این موضوع کمی متفاوت بوده و شاهد درز اطلاعات و عکس های فراوانی هستیم . چندی پیش عکس هایی در رابطه با قاب های این گوشی هوشمند در فضای رسانه ای منتشر گردید که ما در قالب مقاله ای به تحلیل آن ها پرداختیم.

اما امروز چند عکس دیگر منتشر گردید که از نظر طراحی، نقض کننده عکس های قبلی بود. مقاله قبلی بیانگر دوگانه بودن دوربین این محصول بود که در عکس های جدید شاهد تک گانه بودن دوربین هستیم. چندی پیش سونی از یک سنسور جدید با قدرت 48 مگاپیکسل رونمایی کرد که با وجود تک گانه بودن دوربین اکسپریا XZ3، این احتمال وجود دارد که این سنسور 48 مگاپیکسلی در این محصول بکار گرفته شود.

برای مشاهده قیمت امروز و موجودی گوشی های هوشمند روی لینک روبرو کلیک کنید: قیمت روز گوشی

با نگاه به قسمتی پشتی قاب ها در تصاویر منتشر شده، شاهد دو جایگاه هستیم که بالایی متعلق به سنسور دوربین بوده و جایگاه پایینی متعلق به اسکنر اثر انگشت می باشد. همانطور که می دانید این گوشی هوشمند در نمایشگاه IFA امسال در شهر برلین معرفی خواهد شد و تا لحظه معرفی، هیچ کدام از اطلاعات منتشر شده مورد تائید نمی باشند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads