داغ ترین ها :
در سال 2019، تلویزیون های سامسونگ به فناوری دستیار صوتی تجهیز خواهند شد

در سال 2019، تلویزیون های سامسونگ به فناوری دستیار صوتی تجهیز خواهند شد

از زمان معرفی اولین دستیار صوتی تا به امروز، این فناوری پیشرفت فراوانی داشته است و محدوده کاری این فناوری هر روز فراتر می رود. کمپانی هایی مانند اپل، گوگل، آمازون و مایکروسافت هر کدام دستیار صوتی خاص خود را دارند که به ترتیب با نام های Siri و Google Assistance و Alexa و Cortana شناخته می شوند. در این بین آمازون و گوگل همکاری جدیدی را آغاز کرده اند تا دستیار های صوتی خود را در محصولاتی مانند اسپیکر های هوشمند، تلویزیون ها و … بکار بگیرند.

سامسونگ SUHD TV

لازم به ذکر است که کمپانی سامسونگ که به عنوان بزرگترین و معتبر ترین کمپانی در زمینه تولید و عرضه گوشی های هوشمند شناخته می شود نیز دستیار صوتی خاص خود را دارد و دستیار صوتی این کمپانی Bixby نام دارد. گوشی های هوشمند یکی از بخش هایی است که سامسونگ در فعالیت می کند و فعالیت این کمپانی در بخش لوازم خانگی چه بسا گسترده تر است. حال امروز این کمپانی خبر می دهد که در سال 2019، دستیار صوتی خود را در تلویزیون ها نیز بکار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: تلویزیون ایرانی بخریم یا خارجی؟ کدام برند تلویزیون ایرانی بهتر است؟

بکار گیری دستیار صوتی در تلویزیون ها می تواند به یکی از آپشن های پر طرفدار تبدیل شود و در صورت پیشرفت و تکامل این فناوری، این امکان وجود دارد که دیگر ریموت کنترل ها به صورت حذف گردند. سامسونگ همواره با بکارگیری فناوری های نوین در محصولات خود، کاربران را به سمت خود جذب می کنند و یکی از دلایل موفقیت این کمپانی این امر می باشد.

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads