داغ ترین ها :
مایکروسافت ویندوز 10 و Xbox One را در 2019 به وبکم مجهز می کند

مایکروسافت ویندوز 10 و Xbox One را در 2019 به وبکم مجهز می کند

گزارش شده که مایکروسافت قصد دارد وب کم های جدید خود را در سال 2019 برای ویندوز 10 و Xbox One منتشر کند. مایکروسافت دو وبکم جدید را در راه دارد، که یکی برای طراحی Windows Hello بوده و برای تشخیص چهره در ویندوز 10 طراحی شده است و دیگری برای Xbox One طراحی شده است و و همراه با کنیکت فعالیت می کند که به کاربران اجازه می دهد با حرکت در مقابل دوربین به طور خودکار وارد سیستم شوند.

مایکروسافت سرفیس بورد
مدیر عامل کمپانی مایکروسافت آقای پانوس پانای در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که این شرکت به دنبال انتشار وب کم های مارکدار Surface است. همچنین اظهار کرد که با نگاه به دوربین های Surface Hub 2 در می یابید که که این دوربین ها مبتنی بر USB-C است و این ایده به وجود می آید که مایکروسافت می تواند یک دوربین با وضوح بالا تولید کند و به احتمال فراوان کمپانی به دنبال این موضوع خواهد بود.

برای خرید کنسول بازی به سایت تکنولایف مراجعه کنید.

در حال حاضر مایکروسافت قصد دارد Surface Hub 2S را در سال 2019 با کارتریج های پردازنده قابل ارتقاء عرضه کند. اگر این شرکت به طور جداگانه دوربین USB-C Surround Hub 2 را منتشر کند، این دوربین می تواند در ویندوز 10 بکار گرفته شود. این کمپانی در بخش سیستم عامل خود یعنی ویندوز و کنسول های بازی فعالیت گسترده ای دارد و هر ساله با اضافه کردن قابلیت های جدید یا ارتقاء دادن قابلیت ها قبلی، کاربران خود را غافلگیر می کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads