داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

دو گوشی نوکیا ۶.۱ و نوکیا ۶.۱ پلاس، اندروید ۹.۰ را دریافت کردند

You are currently viewing دو گوشی  نوکیا ۶.۱ و نوکیا ۶.۱ پلاس، اندروید ۹.۰ را دریافت کردند

درست به موقع و سر وقت، کمپانی HMD Global به قول خود برای انتشار آپدیت مربوط به اندروید 9.0 Pie عمل کرده و حال شاهد آن هستیم که آپدیت مذکور برای گوشی های نوکیا 6.1 و نوکیا 6.1 پلاس منتشر شده است. کمپانی HMD در این مدت نشان داده که به خوبی به وعده های خود عمل می کند و این موضوع باعث شده است کاربران دوباره به سمت برند نوکیا جذب شوند.

آپدیت اندروید 9 برای نوکیا 6.1 پلاس

از گوشه کناره های جهان، کاربران خبر داده اند که آپدیت مذکور را دریافت کرده اند. خبر ها حاکی از آن است که حجم این آپدیت در حدود 1460 مگابایت بوده و به صورت OTA در دسترس کاربران گوشی های یاد شده قرار دارد. با انجام این آپدیت توسط کاربران، تمامی ویژگی های جدید اندروید 9.0 در اختیار آنان قرار خواهد گرفت و همچنین آپدیت جدید، بسیاری از عملکرد های دستگاه را بهبود می بخشد.

با انتشار به موقع آپدیت اندروید 9.0 Pie برای گوشی های مذکور، این انتظار می رود که وعده دیگر این کمپانی مبنی بر دریافت نسخه جدید اندروید برای گوشی های نوکیا 8 و نوکیا 8 Sirocco، سر وقت عملی گردد. اگر HMD Global پشتیبانی از محصولات خود را همینطور ادامه دهد، می تواند جایگاه قبلی برند Nokia در بین کاربران را به آن بازگرداند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 2 امتیاز میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید