داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

رکورد پیش خرید در آمریکا توسط Samsung Galaxy Note 8 شکسته شد!

You are currently viewing رکورد پیش خرید در آمریکا توسط Samsung Galaxy Note 8 شکسته شد!

Samsung Galaxy Note 8 گزارش های فوق العاده ای از تعداد پیش خرید ها در تمام بازار ها ارائه می دهد. سامسونگ می گویید که پرچمدار جدید رکورد قبلی پیش فروش یک Galaxy Note در آمریکا را شکسته است. علاقه ها در هند نیز قوی است.

قیمت نسبتا بالا طرفداران را از S Pen باز نداشته است – مدل جدید بدون قفل سیم کارت $930 قیمت دارد در حالی که Note 7 $850 بود. سامسونگ در حال حاضر ارسال اسمارتفون ها را برای کسانی که پیش خرید کرده بودند آغاز کرده است در حالی که فروش عمومی در 15 سپتامبر آغاز می شود. قیمت جدیدترین گوشی های سامسونگ را می توانید در سایت تکنولایف بررسی کنید.

ما تعداد بیشتری از پیش خرید ها را در هند داریم – 250000 پیش خرید. از این تعداد حدود 150000 از آن ها از طریق Amazon پیش خرید کرده اند. کشور هند زود تر از بیشتر کشور ها Note 8 را دریافت خواهد کرد، فردا.

در دیگر منطقه ها، گزارش MobileFun نشان می دهد که پیش خرید ها در انگلستان 30% افزایش یافته است و کره جنوبی در یک روز 400000 پیش خرید داشته است (برای Note7 این تعداد 200000 در 2 روز بود).

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید