داغ ترین ها :
ساعت هوشمند بعدی ال جی احتمالاً با نام LG Watch Libre شناخته خواهد شد

ساعت هوشمند بعدی ال جی احتمالاً با نام LG Watch Libre شناخته خواهد شد

مدتی پیش در یکی از لیست های FCC نام دو ساعت هوشمند از کمپانی LG دیده شده بود در حالی که هیچ نام تجاری از این دو ساعت مشخص نشده بود.

چند هفته پیش در 12 ژوئن در کشور کره جنوبی، کمپانی LG یک نام تجاری برای یکی از محصولات  خود معرفی کرد که Liber نام داشت. این لغت در زبان اسپانیولی به معنای آزادی است و به نظر می رسید این نام تجاری برای محصولات نوع ورزشی باشد. در طرفی دیگر یک مدل ورزشی از ساعت هوشمند که شماره مدل آن W319 می باشد. این مدل دارای ساخت با دوامی است و به کاربر این اجازه را می دهد تمرینات سختی را انجام دهد و بدون مشکل از ZTE استفاده کند.

برای قیمت انواع ساعت هوشمند از اسمارت واچ های تکنولایف دیدن کنید.

استفاده LG از نام Liber برای ساعت جدید خود فقط یک گمانه زنی است.  اگر این کمپانی از نام Watch در ادامه این اسم استفاده کند می توان این محصول را به نام LG Watch Libre معرفی کرد در زمره ساعت های هوشمند قرار داد. در نهایت هنوز این موضوع مشخص نبوده، ولی می شود این امید را داشت که این محصول یکی از دو ساعتی باشد که در لیست FCC دیده شده بود. با تفاسیر اگر این موضوع صحت داشته باشد و با توجه به دریافت گواهینامه FCC، این انتظار می رود تا این محصول به زودی معرفی شود.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>