داغ ترین ها :
سامسونگ از اسپیکر هوشمند خود با نام گلکسی هوم رونمایی کرد

سامسونگ از اسپیکر هوشمند خود با نام گلکسی هوم رونمایی کرد

امشب در جریان مراسم معرفی گلکسی نوت 9، چند محصول دیگر نیز رونمایی شد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. یکی از محصولات حاضر در مراسم امروز، اسپیکر هوشمند سامسونگ بود که با نام تجاری Galaxy Home معرفی شد.

گلکسی هوم یک اسپیکر هوشمند قدرتمند است که از دستیار صوتی اختصاصی سامسونگ یعنی بیکسبی بهره میبرد. سامسونگ امشب به صورت اجمالی به بیان توضیحاتی در مورد این محصول پرداخت که قطعاً هنوز تا مرحله عرضه راه زیادی دارد.

این اسپیکر توانایی پخش صدای 360 درجه ای دارد که میتواند صدای قدرتمندی را به این واسطه تولید کند. 8 میکروفون در اطراف این اسپیکر قرار گرفته که صدای محیط را تشخیص میدهد. میکروفون های متعدد در اطراف گلکسی هوم به این سبب است که صدای شما را از هر طرف که حضور داشته باشید دریافت کرده و صدای اسپیکر را به همان سمت پخش میکند.

سامسونگ امشب در جریان مراسم معرفی گلکسی نوت 9 ابتکار جالبی با این اسپیکر به خرج داد. مجموعاً 160 اسپیکر از نوع گلکسی هوم به هم متصل شدند که تمام صداهای مراسم امشب توسط همین اسپیکر پخش شد. افرادی که مراسم امشب را مشاهده کردند، در همین اول امر به کیفیت بالای این اسپیکر اعتراف داشتند.

 

بررسی تخصصی یک بلندگو حرفه ای در تکنولایف:
بررسی اسپیکر jbl flip 5

 

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads