داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپل واچ اسپیکر لیتو بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید شارژر ایفون صندلی گیمینگ قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ هدفون گیمینگ

سامسونگ از یک صفحه نمایش غیر قابل شکستن OLED رونمایی کرد

You are currently viewing سامسونگ از یک صفحه نمایش غیر قابل شکستن OLED رونمایی کرد

امروزه جلوی پیشرفت تکنولوژی را گرفتن مانند ایستادگی در برابر سونامی است. کمپانی سامسونگ از یک صفحه نمایش جدید رونمایی کرد که غیر قابل شکستن می باشد. این صفحه نمایش گواهینامه های لازم از آزمایشگاه های Ul که برای وزارت ایمنی و بهداشت آمریکا کار می کنند را، دریافت کرده است.

صفحه نمایش oled

نکته جالب این است این صفحه نمایش تحت آزمایش ارتش نیز قرار گرفته است و توانسته است از تست های نظامی تاییدیه لازم را کسب کند. هوجوم کینگ، مدیرکل بخش نمایشگر های سامسونگ اعلام کرده است: در صفحه نمایش این گوشی از یک پلاستیک تقویت شده استفاده شده است و به دلیل وزن سبک آن و انتقال و سختی این صفحه نمایش برای گوشی های هوشمند تعبیه شده است و بسیار شبیه شیشه است. البته این کمپانی قصد دارد تا از این صفحه نمایش در موبایل های سبک نظامی، کنسول های بازی و تبلت ها استفاده کند.

دارا بودن صفحه نمایش OLED نشکن بدون شک در قیمت گوشی سامسونگ تاثیر گذار خواهد بود.

Oled display

در آزمایشگاه Ul، تست های متنوعی بر روی این صفحه نمایش صورت گرفت. در برهه اول این صفحه نمایش 26 بار از فاصله 1.2 متری رها گردید. در برهه دوم پنل در دمای بین -32 تا 71 درجه سلسیوس آزمایش گردید که هیچ اتفاقی رخ نداد و بعد از ازمایش پنل به صورت کاملا نرمال بود بدون هیچ صدمه ای در جلو، بقل و گوشه ها. برای بار سوم پنل را از فاصله 1.8 متری رها کردند که این آزمایش حتی از آزمایشات نظامی نیز فراتر بود و در کمال ناباوری هیچ اتفاقی برای صفحه نمایش رخ نداد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید