داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

سامسونگ از یک گوشی انعطاف پذیر در سال آینده رونمایی خواهد کرد

You are currently viewing سامسونگ از یک گوشی انعطاف پذیر در سال آینده رونمایی خواهد کرد

بر اساس اخبار منتشر شده کمپانی سامسونگ در حال کار بر روی گوشی های هوشمند با قابلیت انعطاف پذیری است. به احتمال فراوان خانواده گوشی های انعطاف پذیر سامسونگ با نام اختصاری X بوده و در سال 2019 عرضه خواهند شد. و اولین گوشی سامسونگ با این قابلیت، گلکسی X نام دارد.

حال نکته ای که حائز اهمیت بوده این می باشد که تمام قسمت ها و بخش های سخت افزاری این گوشی نیز، باید قابلیت انعطاف پذیری داشته باشند. برای مثال باتری این محصول باید انعطاف پذیر باشد. حالا که اسم باتری این گوشی آورده شد باید این نکته را اضافه کنیم که کارشناسان پیش بینی می کنند باتری گلکسی X چیزی در حدود 3000 تا 6000 میلی آمپر بوده و توسط سامسونگ SDI توسعه پیدا کرده و شکلی V مانند خواهد داشت. پیش بینی دیگری که در رابطه با این محصول به گوشی می رسد آن است که صفحه نمایش این گوشی در زمان باز شدن 7.3 اینچ و در زمان جمع شدن 4.3 اینچ خواهد شد.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ 2018

به نظر می رسد این گوشی در سال آینده همراه با گوشی گلکسی S10 معرفی شود و پیش بینی شده قیمت آن چیزی در حدود 1850دلار باشد. ولی آن مسئله که مسلم است، در آینده گوشی های انعطاف پذیر زیادی از کمپانی های مختلف خواهیم دید.

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید