داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

ثبت پتنت طراحی بدون کناره سامسونگ با یک لبه کوچک مختص سلفی

You are currently viewing ثبت پتنت طراحی بدون کناره سامسونگ با یک لبه کوچک مختص سلفی

طراحی تمام صفحه به جایی رسیده است که صفحه نمایش ها تمام فضای خالی اطرافشان را اشغال کرده اند و حالا در حال عقب راندن عناصر کاربردی ای مثل دوربین سلفی هستند. این طراحی در اسمارتفون های Essential، iPhone 8 و طبق این پتنت، Galaxy S و Galaxy Note های آینده دیده می شود.

در طرح ترسیمی این پتنت صفحه نمایش تا گوشه های اسمارت فون کشیده می شود و دارای یک لبه ی کوچک است که برای دوربین سلفی، بلندگوی تماس و سنسور ها اختصاص یافته است. این لبه در مقایسه با لبه های iPhone و Essential چندان افراطی به نظر نمی رسد.

این پتنت در کره ی جنوبی در ماه May سال 2016 ثبت شده است – قبل از این که از طراحی دو اسمارت فون بعدی سامسونگ به طور عمومی رونمایی شود. آیا این به این معنا است که Galaxy S9 دارای طراحی Display Cutout است؟ این امکان وجود دارد، اما حتمی نیست – سامسونگ همچنین پتنتی برای S Pen مجهز شده به دستگاه تست الکل ثبت گرده است – گاهی اوقات پتنت ها فقط برای محکم کاری ثبت می شوند.

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید